Medyum Zaher - 2020

CİNCİ HOCALAR

CİNCİ HOCALAR

Halk arasında medyumluk işi ile uğraşanlara genelde cinci hocalar denir. Adı biraz ürkütücü gelse de aslında korkutucu hiçbir şey yoktur. Medyumlar havas ilmi ile işlem yaparlar. Bazı zor durumlarda hüddamlardan (cinlerden) yardım alırlar. Cinci hocalar denilmesinde ki asıl sebep burası zaten. İşlem yaparken cinlerden yardım alındığı noktalar olabilir fakat bu kısımla sadece medyum ilgilenir. Büyüyü yaptıran kişiye, yaptırılan kişiye kesinlikle bir zararı olmaz. O yüzden korkulacak bir durum da yoktur. Cinci hocalar aşk büyüsü, bağlama büyüsü, göz bağlama büyüsü, dil bağlama büyüsü, canbar büyüsü, papaz büyüsü, muhabbet celbi, ayırma büyüsü, evlilik büyüsü, soğutma büyüsü, boşanma büyüsü, sabun büyüsü, kara büyü… vb işlemleri yapabilir, bozabilir. Yani anlatmak istediğim medyum dediğiniz kişi de cinci hoca dediğiniz kişide büyü yapan hoca dediğiniz kişide aslında aynıdır. Cinci hocalar denilince Türkiye’ de bir çok isim akla gelir. Tabi önemli olan bunlar arasından gerçek cinci hoca, güvenilir cinci hoca bulmaktır.

Cinci hoca olan Medyum Zaher SEKMEN sizlere her konuda yardımcı olmaktadır. Sevdiğinizden ayrıldıysanız, eşinizle boşanıyorsanız, birini kendinize aşık etmek istiyorsanız, soğutmak, uzaklaştırmak istiyorsanız, ayırmak istiyorsanız, kendinizi her türlü kazadan beladan korumak istiyorsanız, işlerinizin açılmasını, kısmetinizin açılmasını istiyorsanız, başarılı olmak istiyorsanız, herkes tarafından sevilen sayılan bir insan olmak istiyorsanız, düşmanlarınıza karşı güçlü gözükmek istiyorsanız, birini ikna etmek istiyorsanız kendisine ulaşabilirsiniz. Çalışma alanı çok geniştir.

İsterseniz rahmani olarak isterseniz büyü olarak işlem yaptırabilirsiniz. Rahmani olarak vefk, celb, muska, rukye gibi yöntemler izlenir. Bunların da kesinlikle yapana, yaptırana zararı olmaz. Cinci hoca Medyum Zaher SEKMEN zaten sizin zararınıza olan bir şeyi yapmaz. Sizin için en uygun olan işlemi seçer ve uygular. İşlem süreleri yapılacak büyüye göre değişiklik gösterir. Aşk bağlama büyüleri ortalama iki haftada etki ediyorken ayırma büyüleri üç haftada, kısmet açma büyüleri bir haftada etki eder. Yaptıracağınız büyü konusunda çalışacağınız cinci hocadan tüm bilgileri alın. Büyünün nasıl yapılacağı, hangi bilgilerin kullanılacağı, ne kadar süreceği gibi…
Konu hakkında daha detaylı bilgi için Medyum Zaher SEKMEN’e ulaşabilirsiniz.

Loading comments...