Medyum Zaher - 2020

CİN MUSALLATI NEDİR

Cin musallatı

Cin musallatı konusunu internette araştırdığımda insanların bu konuda çok sorusu olduğunu fark ettim ve gezdiğim sayfalar içerinse bu soruları doğru düzgün cevaplayan bir sayfaya denk gelmedim. Bu sebepten ötürü siz değerli kardeşlerime cin musallatı nedir, cin musallatı nedir cinler neden musallat olur, cin musallatı belirtileri, birisine cin musallat etme, kimler cin musallat edebilir, cin musallatından kurtulma, cin musallatı etkilerini azaltma ve kurtulma, kimler cin musallatından kurtarabilir. Gibi konulara değinerek sizleri bilgilendirmeye çalışacağım. Daha fazla lafı uzatmadan konuya girelim.

Cin musallatı nedir?

Genelde bir işlem sonucu bir cinin sizin başınıza üşüşmesi ve sizinle uğraşması cin musallatı olarak adlandırılır. Cin musallatı sebebiyle insanların hayatında birçok şey sıkıntılı gidebilir ayrıca cin musallatının tek nedeni yapılan işlemler değildir. Bunların nedenlerini yazımızın ilerleyen kısımlarında bahsedeceğim.

Cinler neden musallat olur?

Cinlerin musallat olma nedeni genelde büyülerdir. Aşk büyüsü, cin musallatı nedir bağlama büyüsü, geri getirme büyüsü, ayırma büyüsü, soğutma büyüsü, şirinlik büyüsü, nohut büyü, kilit büyüsü, yumurta büyüsü, papaz büyüsü, adet kanı büyüsü, Ermeni büyüsü, dikiş büyüsü, kiriş büyüsü gibi büyülerden cin kullanılarak yapılanlarında musallat sorunu yaşanabilmektedir. Bunun nedeni ise gerekli korunmanın veya duanın yapılmamasıdır. Bunların yanı sıra cinler kişilerin bilerek ya da bilmeyerek yaptığı hareketlere sinirlenerek musallat olabilir. Musallat olan cinin ailesine bir zarar verilmesi durumunda musallat gerçekleşebilir. Bir cinin size karşı duygular beslemesi durumunda da gene musallat gerçekleşebilir.

Cin musallatı belirtileri

Cin musallatının belirtileri birçok farklılık gösterir. Örneğin ailesine zarar verildiği için bir cin size musallat olursa sürekli hasta hissedebilirsiniz. Ya da size karşı duygu besleyen bir cin varsa bu cin size musallat olarak kısmet kapalılığına neden olabilir. Eğer herhangi bir büyü nedeniyle musallat gerçekleşmişse büyü belirtileri ile cin belirtileri neredeyse aynıdır diyebiliriz. Kabaca cin musallatı belirtilerini sıralamak gerekirse: Uyku bozukluğu, sara nöbetleri, ani bayılmalar, sürekli yorgunluk, kendini sürekli hasta hissetme, halüsinasyon, uyurgezerlik, kabuslar, sinir krizleri, ruhu daralmalar, uyuşma karıncalanma hissiyatı, baş ağrıları, ayaklarda yanma ve sürekli sıcaklama olarak özetleyebiliriz.

Birisine cin musallat etme

Birisine cin musallat etme cinci hocalar, uzman medyumlar, profesyonel medyumlar, ünlü medyumlar, işinin ehli medyumlar, güvenilir medyumlar, dürüst medyumlar yardımı ile olur. Sıradan kişiler bir kişiye cin musallat edemezler. Bu şekil bir cin musallat etme işlemi genelde intikam amacıyla yapılır. Yani kişinin bir başkasının hayatını mahvetmek istemesi sonucu yapılır.

Kimler cin musallat edebilir

Hüddam ilmi, havas ilmi, ledün ilmi gibi ilimlerde uzmanlaşmış ve çevresinde uzman medyum, profesyonel medyum, medyum hoca, ünlü medyum, en iyi medyum, işinin ehli medyum, cinci hoca, büyü bozan hoca, en iyi hoca olarak bilinen kişiler bir kişiye cin musallat edebilirler.

Cin musallatından kurtulma

Cin musallatından kurtulmak için cin musallatı yapan hocalara başvurmak gerekir. Cin çıkaran hocalar olarakta bilinen bu kimseler dışında cin musallatından kurtulmanın yöntemi yoktur. Kendi başınıza ya da adını sanını duymadığınız kişilere cin musallatından kurtulmak için başvurmayınız.

Facebook adresimiz

4 Comments

Add Yours →

hocam yaptırdığımız yumurta büyüsü sonucunu erdi hiç beklemiyordum çok teşekkür ederim çok sağ olun ellerinizden öperim

hocam bende size işlem yaptırmak istiyorum sizi tavsiye ettiler benim eşim beni terk etti nolur yardımcı olun

Bir cevap yazın