Medyum Zaher - 2020

CİN ÇIKARTMA NEDİR

Cin Çıkartma Nedir

Tarihten bu yana insanların başlarına kötü olaylar gelmetedir. Bu olaylardan bazılar cinlerin insanlara musallat olmalıdır. Bu tarz durumlarda medyumlar tarafından cin çıkartma işlemi yapılmaktadır. Bu işlem cinin insana nasıl ve nerden musallat olduğuna bağlı olarak değişir. Cinler insanlar gibi akıl ve nefis sahibi varlıklardır. Bu sayede kendi istekleri doğrultusunda olacağı gibi bazı kişiler tarafından da musallat edilebilirler. Cin çıkartma konusunda uzman hocalar hastalarına çeşitli yöntemlerle yardımcı olurlar. Cin musallat olduğu kişiye istediğini yaptırabileceği gibi onu hasta da edebilir. Yada kişinin karakterini istediği yönde etkileyerek istemediği şeyleri zorla yaptırabilir. Cinler de insanlar gibi duyguları olan varlıklardır. Cinler insanlara aşık olabilir onlarla ilişki yaşabilirler ve bu da musallat çeşitlerinden bir tanesidir.

 

Cin Çıkartma Nasıl Yapılır

Cin çıkartma işlemi çeşitli yöntemleri vardır. İnsanlar bunları kendi başlarına yapabileceğini zannetselerde hiçte basit bir işlem değildir. Aksine son derece zor ve tehlikeli işlemlerdir. Cin çıkartmak için alanında uzman medyumdan yardım alınması gereklidir. Aksi takdirde kişilerin ölümü ile sonuçlanabilir. Cin musallatı durumunda medyum kişiyi önce muayene eder daha sonra da çeşitlli işlemler ile hastayı tedaviye alır cinin bağlı oldupu kabileye göre cin çıkartma işlemi uygulanır. Kişiler farklı karakterde olduğu için her cinin de kendi karakteri vardır. Bu sayede her çıkartma yöntemi her hastada uygunlanmaz. Bu konuda alanında uzman medyum hocalar tarafından insanlara yardımcı olabilecek pek az sayıda medyum bulunur.

 

Cin Çıkartan Hocalar

Ülkemizde cin musallatı durumu sıklıkla yaşanmaktadır. Bu sayede kendini hoca diye tanıtan ve insanları istismar eden bir çok kişi de ortaya çıkmış ve bu kişiler insanlara hem cinsel açıdan hemde maddi açıdan istismara uğratarak suç işlemektedirler. Alanında uzman medyum bulmak bir hayli zordur. İnternette aradığınız zaman pek çok isim karşınıza çıkmaktadır. Ancak iyi bir araştırma sonucunda doğru sonuca ulaşabilirsiniz. Meydum Zaher Sekmen 27 yılı aşkın bir süredir musallat durumları ile uğraşmış ve öğrenciler yetiştirerek insalara yardımcı olmayı amaçlamıştır. Cin çıkartan hocalar genellikle medyum Zaher hocanın öğrencileridir. Ve insanlara ondan öğrendikleri şekilde yardım etmektedirler.

11 Comments

Add Yours →

Bir cevap yazın