Medyum Zaher - 2020

Cin çağırma

Cin çağırma

Bu yazımı bana gelen cin çağırma ile ilgili sorulan sorulara ithafen yazıyorum. Çünkü internette araştırma yaptığımda Cin çağırma hakkında bulunan kaynakların gerçekten çok yetersiz olduğunu fark ettim. Ne yazık ki hiçbir kaynak doğru düzgün cin çağırma hakkında bilgi vermemiş durumda. Bende bu sebepten ötürü aklınızdaki soruları gidermek istiyorum. Bu yazımda ele alacağım başlıklar neden cin çağırma yapılır, cin çağırmanın tehlikeleri, her insan cin çağırabilir mi, cin çağırmak için ne yapılmalıdır, güvenilir medyum hocalar cin çağırabilir mi gibi birçok soruya elimden geldiğince cevap vermeye çalışacağım. Öncelikle yazımızı okuyan kardeşlerimiz içerisinde cinlerin ne olduğunu bilmeyenler olduğunu varsayarak konu hakkında sizleri bilgilendirmek istiyorum.

Cin nedir

Cin biz insanlar gibi doğup yaşayıp büyüyüp ölen canlılardır. Bizlerden farkları ateşten yaratılmış olmaları, bazı konularda insanlardan daha bilgili olmaları, bizlerden hızlı hareket etmeleridir. Bunların dışında cinler neredeyse biz insanlar ile aynı yaşam şekline sahiptir. Onlarda yemek yer, bir yerde yaşar, topluluklar halinde belirli bir bölgede kalır, doğar, insanlar gibi duygular besler, dinlerine göre ibadette bulunurlar, onlarında insanlarda olduğu gibi farklı cinsiyetleri vardır.
Cinler bu bahsettiğimiz farklılıklara ve kişiliklerine göre ayrılırlar kimi cinler bataklıkta yaşarken kimisi terk edilmiş bir köyde kimisi orman derinliklerinde yaşar. Kimi cin Müslümanken kimi cin Hristiyan kimi cin kafirdir.

Neden cin çağırma yapılır

Medyumlar belirli bir görev için cin çağırarak o cini görevlendirebilirler. Genelde bu işlem büyü ile özdeşleşmiştir. Kimi zaman medyumlar kendi cinlerini bu görevler için kullansa da genel olarak kendi cinleri dışında farklı cinleri bu işlemlere kullanırlar. Bunun nedeni ise yapılacak işlemin genelde bir iradeyi etkilemek olması ve o iradeye sürekli bir etki olmasıdır. Yani durmak bilmeden cinin o yapılacak işlem için yapıldığı kişinin iradesine müdahalede bulunması gerekir. Bu belirli bir süreç aldığı için ve medyumların kendi cinlerine farklı konularda ihtiyacı olması nedeniyle kendi cinlerini işlemlerde kullanmazlar. O cinler görev için gerekli yeterlilikteki cini bulmak, hocaya bilmesi gerekenleri söylemek ve hocayı diğer metafiziksel etmenlerden korumaktır.

Cin çağırmanın tehlikeleri

Cin çağırmak profesyonel medyum, işinin ehli medyum, güvenilir medyum, dürüst medyum tarafından yapılmadığı sürece büyük sorunlar doğurabilecek bir durumdur. Çünkü çağırılacak cin, cinin yapabilecekleri ve kabiliyeti bilinmeli bundan doğru şekilde korunmalıdır ki sıkıntı yaşanmasın. İşi bilmeyen kişiler tarafından cin çağırma yapılırsa kişiler büyük sıkıntılar yaşayacaktır Allah muhafaza.

Her insan cin çağırabilir mi?

Her insan cin çağırabilir. Ancak olay cini çağırmakta değil cini kendine musallat etmeden gerekli işlemi düzgün bir şekilde yaptırmak onu korkutmamak kendine zarar vermemekten geçer. Her insan cin çağırabilir gerekli şeyleri yaparak evet ancak bunu tavsiye etmiyoruz. Çünkü gelecek varlık doğaüstü bir varlık olması sebebiyle yeterliliği olmayan insanlara ne yapacağı belli olmaz. Bu sebepten ötürü cin çağırma işleminin belirli bir düzeyin üstündeki insanların yapması en faydalı olandır.

Cin çağırmak için ne yapılmalıdır?

Cin çağırmak için güvenilir ve dürüst medyumlar ile çalışılmalı ve yapılacak işlem her ne ise (Bağlama büyüsü, aşık etme büyüsü, geri getirme büyüsü, ayırma büyüsü…) o konuda medyum ile görüşülmesi ve destek alınılması doğru olandır. Bunun dışında cin çağırmak için siz kardeşlerimin atılımda bulunmasını tavsiye etmem.

Facebook adresimiz

5 Comments

Add Yours →

hocam ben türküm eşim alman evlendiğimiz zaman herşey çok güzeldi ama sonradan sıkıntılar oldu kültür farkı oldu şimdi boşanmak istiyor ben yuvamı kurtarmak istiyorum bunun için sizi buldum

Bir cevap yazın