Medyum Zaher - 2020

CEVİZ BÜYÜSÜ

CEVİZ BÜYÜSÜ

Ceviz büyüsü nedir en etkili aşk büyüleri arasındadır . Kesin sonuç vermesiyle ve rahmani olmasıyla bilinir . Rahmani derken ne demek istedim şu anlama çıkar yapana ve yaptırılan kişiye asla bir zararı yoktur.Ceviz büyüsü yapımı kolay olmayan fakat yapımı başarılı olursa kesin sonuç veren işlemlerdendir.  Bu sonuç süreci iki ile on dört gün içinde değişkenlik gösterir.
Ceviz çalışması yapılmaya başlandığında kişilerin dikkat etmesi gereken unsurlar vardır bunlar , alkol alınmaması , uyuşturucu ve kafa yapıcı bütün maddelerden uzak durulması , zinadan uzak durulması gibi birden fazla sebebi vardır . Bir çok büyüde böyle bir şey yok neden ceviz büyüsün de var ? Çünkü ceviz işlemi rahmani büyüler , ak büyüler grubuna girmektedir bu sebeple dikkat edilmesi gereken noktaları bulunmaktadır.

CEVİZ BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR ?

Ceviz büyüsünün yapımı normal insanlar tarafından denenmelidir , yine de ben anlatacağım
Büyünün yapılacağı cevizin içi boşaltılır içine medyumun sahip olduğu mürekkep ile gerekli yazılar yazılıp gömülür sonra ceviz kabukları kapatılır ve iyice bantlanır. Ondan sonra tekrardan özel olan ipliği ile üzerine tam yedi kez düğüm atılır. Bu dediklerim uygulanırken yapan medyumun okuması gereken okumalarını tamamlaması gerekmektedir. Bununla beraber işlemin yapımı tamamlanmış olur ?

Hocam ceviz büyüsü yapıldığında biz nasıl kullanacağız ? Şöyle olacak teslim aldığınız işlemlerin yanında birden fazla muska olacaktır onları en az bir olacağı için birincisini aynı gün akşamı niyetinizi ederek yakınız , ve küllerini toprağa gömünüz , ertesi günde diğerini yakıp toprağa gömünüz  . Ve en sonunda hazırlanan ceviz kalana kadar aynı işlem tekrar edilir.
Büyünün yapıldığı cevizi aradan dört gün geçince toprağa gömülmelidir ve gömülürken niyetinizi eksik etmeyiniz işleminiz gerçekleşmiş olsa bile böyle dememin sebebi ceviz büyüsü yapıldığı andan itibaren sonuç verebilecek bir işlemdir . Cevizi de toprağa gömdükten sonra beklemekten başka bir yapmamı gereken kalmayacaktır.

CEVİZ BÜYÜSÜ YAPAN HOCA

Ceviz büyüsü herkes tarafından yapılabilecek bir büyü değildir. Sebebi ise yapımı zahmetli okumaları zor ve tekerrür gerektiren ilmi büyük ve rahmani bir işlem olmasıdır .Eğer ki  ceviz büyüsünün yapımında hata yaşanırsa bu size etki edecektir. Yıldızınızı düşürebilir , Kısmetiniz kapana bilir , umutsuzluğa sürüklenecektir. İşlemi başarısız olan kişi bunların yanı sıra saymayı unuttuğum belli başlı sonuçlara daha sebebiyet vere bilir bu sebeple ceviz büyüsü yapan medyum seçerken emin olmalısınız. Eğer ki sizde Ceviz büyüsü yapan  hoca arıyorsanız Medyum Zaher SEKMEN‘e ulaşabilirsiniz.

10 Comments

Add Yours →

hocam sevdiğim adamı elinde çiçekle kapımda görünce çok şaşırmıştım sizin sayenizde geri geldi çok şükür

ben rüyamda çok değişik şeyler görüyorum hani derler ya rüyalar bilinçaltıdır diye benim bilinç altımda öyle şeyler olması imkansız hayatımda görmediğim duymadığım şeyler hocam ve çoğunluğu kabus bende bakım yaptırmak istiyorum

hocam ben bu işlerden hiçbirşey anlamam ama çaresizlik insana neler yaptırıyor lütfen bana yardım edin

yurtdışında da yardımcı olduğunuz kişiler var mı hocam yurtdışında hangi illere ülkelere hizmet veriyorsunuz

ben rüyamda çok değişik şeyler görüyorum hani derler ya rüyalar bilinçaltıdır diye benim bilinç altımda öyle şeyler olması imkansız hayatımda görmediğim duymadığım şeyler hocam ve çoğunluğu kabus bende bakım yaptırmak istiyorum

iyi günler hocam ben artvinde yaşıyorum işlem yaptırmak istiyorum ama ailemle yaşadığım için kargo falan gönderirseniz eğer alamam ordan siz yapsanız sadece ben hiç karışmasam olmaz mı

hocam bende size işlem yaptırmak istiyorum sizi tavsiye ettiler benim eşim beni terk etti nolur yardımcı olun

Bir cevap yazın