Medyum Zaher - 2020

ÇEVİRGEL DUASI

ÇEVİRGEL DUASI

Çevirgel duası adından da belli olduğu gibi gideni geri getirme işlemleri için kullanılır fakat tamamen rahmanidir dualar ile okunulmalıdır bu dua aşağıda belirttiğim gibi olacaktır.

Çevirgel duası nasıl yapılmalıdır ?

Müslüman olanların hepsi olmayan kardeşlerimizinde çoğunluğunun bildiği birşeydir Cuma günleri çok değerlidir bizler için çevirgel duası içinde çok önemli bir zamandır Cuma günü . Cuma günü sabahın en erken saatlerinde ibadet edebileceğiniz bir mekanda yönünüzü kıbleye çevirmelisiniz . Kıbleye doğru diz çöküp üç kere ardı ardına besmele çekerek şu niyeti dilimizden ve kalbimizden geçirmeliyiz. Bu konuda çevirgel duası yapan hoca dan veya çevirgel duası yapan medyum dan yardım alınabilir.
“ ALLAH’ım FATİHA ve İHLAS surelerini bana şefaatçi saymanı istiyorum ve sana canı gönülden ellerimi açıyorum . Bütün içten ve kalpten duygularımla senin yüce dergahına sunuyorum. ALLAH’ım Cami , Vedud ve Cemil Esnaül hüsnalarını şefaatçi sayarak senden çevirgel duamın kabulunu arzular ve gönülden yeğlerim. Bu niyetin gerçekleşmesi için hem mübarek esmalarımı hemde mukaddes surelerini kendime vesile kılıyorum inşALLAH.

ÇEVİRGEL DUASI VE SURELERİ

Bu niyetin ardından , gözlerimi kapatıp tüm içtenliğimizle üç adet fatiha ve üç adet ihlas surelerini okuyacağız . Fatiha ve İhlas surelerini üçer kez okuduktan sonra tekrar gözlerimizi açarak şu duayı edeceğiz .
“ ALLAH’ım kalbime ki tüm tasalar ve acılar ancak ve ancak senin mücizevi dokunuşun ile tedavi bulup kendine gelir. Sen hiçbir zaman hiçbir kulunu yüz üstü bırakmadığın gibi hiçbir kulunu da şifasız bırakmadın ; Sen hiçbir varlığı yalnız başı boş yaratmadığın gibi hiçbir yarattığının sırtına da kendinden daha büyük yük vermezsin sen yücesin ve duaları kabul edensin.
Bahsettiğimiz dualar okunduktan sonra ise sırada çevirgel duasının orijinal dil metni aşağıda ki gibidir onu okuyoruz ;
اَللّٰهُمَّإِنِّي أَسْأَلُكَ الْهُدَى وَالتُّقَى وَالْعَفَافَ وَالْغِنٰىاَللّٰهُمَّاغْفِرْلِي وَارْحَمْنِي وَاهْدِنِي وَعَافِنِي وَارْزُقْنِياَللّٰهُمَّجَنِّبْنِي مُنْكَرَاتِ الْاَخْلاَقِ وَالْاَهْوَاءِ وَالْاَسْوَاءِ وَالْاَدْوَاءِ
اَللّٰهُمَّاكْفِنِي بِحَ لَالِكَ عَنْ حَرَامِكَ وَأَغْنِنِي بِفَضْلِكَ عَمَّنْسِوَاكَ
اَللّٰهُمَّاغْفِرْ  لَنَا ذُنُوبَنَا وَظُلْمَناَ وَهَزْلَناَ وَجِدَّناَ وَعَمْدَنَا وَكُلُّذٰلِكَ
عنِدْنَاَاَللّٰهُمَّإِنِّي ظَلَمْتُ نَفْسِي ظُلْمًا كَثِيرًا وَلاَ يَغْفِرُ الذُّنُوبَ إِلَّاأَنْتَ فَاغْفِرْ
لِيمَغْفِرَةً مِنْ عِنْدِكَ وَارْحَمْنِي إِنَّكَ أَنْتَ الْغَفُورُ الرَّحِيمُ
اَللّٰهُمَّلاَاِلٰهَ اِلَّا اَنْتَ سُبْحاَنَكَ وَ بِحَمْدِكَ عَمِلْتُ سُوءًا وَظَلَمْتُ نَفْسِي
فَارْحَمْنِيوَ اَنْتَ خَيْرُ الرَّاحِمِينَ اَللّٰهُمَّ لاَاِلَهَ اِلاَّ اَنْتَ سُبْحاَنَكَوَ
بِحَمْدِكَعَمِلْتُ سُوءًا وَ ظَلَمْتُ نَفْسِي فَتُبْ عَلَيَّ اِنَّكَ اَنْتَالتَّوَّابُ
الرَّحِيمُ

Bu dua da tamamlandıktan sonra rabbimizin izinini beklemek kalacaktır geriye
 Bu konuda yardım almak için Medyum Zaher Sekmen den yardım alabilirsiniz.

10 Comments

Add Yours →

hocam sevdiğim adamı elinde çiçekle kapımda görünce çok şaşırmıştım sizin sayenizde geri geldi çok şükür

hocam Allah sizden razı olsun eşim geri geldi yaptırdığım aşk büyüsü rahmani büyüler arasından dediğiniz işlem gerçekleşti hocam sizden Allah razı olsun

Bir cevap yazın