Medyum Zaher - 2020

CELB NEDİR?

Celb Nedir? 

 

Pek çok insan internet üzerinden celb nedir? sorusunu araştırmakta ve öğrenmeye çalışmaktadır. Aslına bakılırsa kelime anlamıyla çağırmak ya da davet etmek demektir. Buradaki bağlantı örneğin aşkı ya da sevgiyi çağırmak veya çekmek gibi tanımlanabilir. Yöntemlere bağlı olarak farklı büyüler içerisinde kullanılan celp, mutlaka gerçek medyumlar tarafından ele alınarak uygulanmalıdır.

 

Celp uygulaması bütünüyle havas ilminin içerisinde yer alır. Aşkı ve sevgiyi çekmek ile beraber birini çağırmak gibi pek çok anlama gelebilmektedir. Buradaki temel mana ele alınacak büyüğü ile beraber kişileri birbirine çekmek, bağlamak ve yalnızca bir birbirini görmek gibi tanımlanabilir. Doğuştan yeteneğe sahip gerçek medyumlar ve celb yapan hoca ile ele alınan büyüler eşliğinde celp uygulanabilmektedir.

 

 Celp Ne İşe Yarar?

 

İnsanların hayatlarını düzene sokan ve yaşamlarını daha güzel şekilde geçirmesine olanak tanıyan büyüler için, celp uygulaması ele alınmaktadır. Burada insanların birbirlerine bağlanmaları, aşık olmaları ve yuvaların yeniden birleşmesi gibi unsurlar için celp yapan medyum hocalar destek sağlamaktadır.

 

Uygulama şekli ile beraber önemi ve acili yetine bağlı olarak farklı yöntemler üzerinden celp ele alınmaktadır. Özellikle kişilerin Üzerinde büyü ya da musallat ve muska gibi olumsuz etmenler söz konusu ise, bunları tamamen ortadan kaldırmak adına celp uygulaması gerçekleştirilmektedir. Konusunda tecrübe sahibi, doğuştan yetenekli ve ilim irfan sahibi medyumlar büyüler ile celp uygulaması büyü üzerinden ele alınır.

 

 İnsanların Yaşamlarını Dokunmak İçin Celb Uygulaması

 

Yaşam içerisinde meydana gelecek tüm olumsuzluklar için celp uygulaması birebirdir. Bu sebepten dolayı insanlar celb nedir? sorusunu merak etmekte ve medyumlardan destek almak için araştırma yapmaktadır. Özellikle cinler ve kötü büyüler ile negatif problemlere karşı celb yapan hoca üzerinden bu sorunlar tamamen bertaraf edilmektedir. Fiziksel ve ruhsal anlamda insanları zor duruma sokan cin veya itici güçle kara büyüler karşısında, celp yapan medyum doğru yöntemler üzerinden bu uygulamayı ele almaktadır.

 

Amaca bağlı olarak pek çok farklı etmen ile beraber celp uygulaması gerçekleştirilmektedir.

– Bağlama celbi,

– Evlilik celbi,

– Muhabbet celbi,

– Ayırma geldi,

– Aşk celbi,

– Soğutma celbi,

– Kısmet açma celbi,

 

Facebook adresimiz

3 Comments

Add Yours →

ben geceleri uyurken sıkıntı çekiyorum hocam uyurgezerlik var korkuyorum kendime ya da bi başkasına zarar veririm diye

Bir cevap yazın