Medyum Zaher - 2020

CANBAR BÜYÜSÜ

Canbar büyüsü

Başlıkta da belirttiğim gibi canbar işleminden bahsedeceğim. Canbar büyüsü en etkili bağlama büyüleri arasındadır. Çok eski zamanlardan beri en çok tercih edilen aşk büyülerindendir. Sonucunun kesin ve garantili olması, kısa sürede etki edebilmesi, uzaktan da yapılabilmesi bu büyünün çok tercih edilmesinin sebeplerindendir. Kendisi bir ile üç hafta içerisinde etki eder. Tabi ki bu süre yapılan kişiye ve yapan medyuma göre de değişir. Kişilerin üzerinde büyü varsa nazar varsa bu zaman biraz daha uzar.

Çünkü öncelikle olan büyü bozulmalıdır nazar varsa kişi koruma altına alınmalıdır ya da yıldızı çok düşükse önce bu yıldız yükseltilmelidir. Tabi ki yapan kişinin profesyonel medyum olması da çok önemlidir. Yapan kişi eğer ki işlem öncesi bakımını yapar büyüyü nazarı vs. görüp öyle işleme geçerse bu süre uzamak yerine kısalacaktır.

 CANBAR BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR

Aynı zamanda canbar büyüsünde başarısızlık oranı da bu dediklerime göre şekillenir. Örnek vereyim işlemi bilinçsizce yapan birisi yıldızınızı düşürür. İşlemi ters teper. Size zarar verir. Bu yüzden gerçekten profesyonel olduğuna inandığımız bir medyum ile çalışmak gerekir. etkili canbar büyüsü yapan hoca bulursanız zaten işiniz çok kolay. Sevdiğiniz kişinin ve kendinizin bilgileri işlem için yeterli olur. Bu yüzden medyumla aynı ülkede, şehirde, ilçede yaşamaya gerek kalmadan canbar işlemi yaptırabilirsiniz. Günümüzde etkisi tartışılamaz olan interneti herkes kullanıyor ve bu sayede dünya küçülüyor. İnsanlar birbirlerine çok rahat ulaşabiliyor. Bu nimetten faydalanmak gerekir.

Ben Tunceli’de yaşıyorum ama internet sayesinde Hollanda’da canbar büyüsü yapan hoca arayan, Almanyada canbar büyüsü yapan medyum arayan, İngilterede canbar işlemi yapan hoca arayan, İsveçte canbar çalışması yapan hoca arayan, beni hiç görmemiş olan biri işlem yaptırabiliyor. Sizde canbar işlemi yapan hoca arıyorsanız Medyum Zaher Hoca ile çalışabilirsiniz. Kısa sürede sizi sonuca ulaştıracaktır. Hakkında istediğiniz kadar araştırma yapabilirsiniz. Medyum Zaher SEKMEN tanındıkça hayran olunacak bir hocadır.
Canbar işlemi yapan hoca ile çalışmak için ve merak ettiğiniz tüm konular için Medyum Zaher SEKMEN’e ulaşabilirsiniz.

4 Comments

Add Yours →

hocam en iyi medyum siz misiniz internette araştırdım sonuçlara göre en iyi medyumlar dan birisi sizsiniz

bende bi kaynana var onun dilini bağlamak için herşeyi yaparım yeterki yakamızdan düşsün

Bir cevap yazın