Medyum Zaher - 2020

CANBAR BÜYÜSÜ YAPAN HOCALAR

CANBAR BÜYÜSÜ YAPAN HOCALAR

Bu büyü en etkiyi aşık etme büyülerinden biridir. Bu yüzden en çok tercih edilen bağlama büyüleri arasındadır. Çok kuvvetli olmasının yanı sıra tesirinin hiç bitmemesi ile de tercih sebebi oluyor. Canbar büyüsü bağlama işlemlerinden sadece bir tanesidir. Bu büyünün size uygun olup olmadığına yapılan yıldızname bakımı ile karar verilir. Eğer uygun görülürse işleme geçilir. Bu işlem için gerekenler işlemi yaptıran ve yapılan tarafın bilgileridir. Bilgiler ise doğum tarihi, anne isimleri ve kişilerin kendi isimleridir. Eğer fotoğraf da varsa daha iyi olacaktır. Elinizde emin olamadığınız veya hiç ulaşamadığınız bir bilgi var ise bunun yerine fotoğraf da kullanabilirsiniz. Örneğin kişinin doğum tarihini net olarak bilmiyorsanız veya anne adını net olarak bilmiyorsanız ulaşma imkanınız da yoksa  bunun yerine fotoğrafı kullanabilirsiniz. Canbar büyüsü için gerekenler sadece bunlardan ibaret. Bu bilgilere sahipseniz işlemi yaptırabilirsiniz.

CANBAR BÜYÜSÜ YAPAN MEDYUMLAR

İşin önemli kısmı ise canbar büyüsü yapan hocalar ile iletişime geçmektir. Zor değidimiz kısım aslında iletişime geçmek değil gerçek bir medyum ile iletişime geçmek. Çünkü hem gerçek dünyada hem de sanal dünyada hoca olduğunu iddia eden o kadar çok isim var ki. Pek çoğu bunu ticari bir gelir haline getirip insanların umutlarını sömürüyor. Bu konunun da bir ürün alır gibi garanti belgesi olması ne yazık ki imkansız. Yani canbar büyüsü yapan medyumlar ile görüştüğünüzde işte bu garanti belgesi bu işlem kesin olur deyip somut bir garanti verilemiyor. Bu alan o yüzden sömürü altında. Gerçek medyum arayanlara bizim bazı tavsiyelerimiz elbette var. İlk olarak çalışacağınız hocanın resmi ve ruhsatlı olması gerekir. Bu hocanın size vereceği ilk garantidir. Sonrasında canbar büyüsü yaptıranların yorumları ile fikirlerinizi netleştirebilirsiniz. Bu yorumlara internet üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Canbar büyüsü yapan medyumlar ile iletişime geçmek için Medyum Zaher Sekmen Hoca ile görüşün. Resmi ruhsatlı olarak çalışmaktadır ve web sitesinde de referanslarına ulaşmanız mümkündür. Tüm işlemleri garantilidir. Hangi şehirde olursanız olun işlem yaptırabilirsiniz.

Facebook için tıklayın

4 Comments

Add Yours →

Bir cevap yazın