Medyum Zaher - 2020

CANBAR BÜYÜSÜ YAPAN HOCA

CANBAR BÜYÜSÜ YAPAN HOCA

Canbar büyüsü yapan hoca detaylı olarak öteki yazımda anlatmıştım zaten. Yine kısa olarak özet geçmek istiyorum. Canbar büyüsü aşk büyüsü çeşitlerinden biridir. Çok uzun zamandan beri yapılan, bilinen bir büyüdür. Sizlerde adını mutlaka duymuşsunuzdur. Canbar büyüsünde temiz bir kağıda büyük bir çember çizilir. Bu çizim ve yazımlar süt ile yapılırsa çok daha etkili olur. Çembere aşık edilmek istenen kişinin bilgileri arapça olarak yazılır.
Çemberin dışına da aşık edecek kişinin bilgileri yazılır. Bu işlemin ardından uzun okumalar yapılır. Bu uygulama yedi gün boyunca devam eder ve işlemler loş ısıkta yapılmalıdır. Bu yüzden mum ya da gaz lambası kullanılır. Tütsü yakımı da yapılır. Bu tütsü iğde tütsüsü ya da üzerlik tütsüsü olabilir. Canbar büyüsü yapımını kişi kesinlikle kendisi denememelidir. Mutlaka profesyonel hoca ile çalışmalıdır. Bu işlemin yapımında da detayların çok büyük önemi vardır. Hiçbir detayın atlanmaması gerekir. Onun için hocaya her şeyi dürüstçe anlatın. Zaten iyi bir hocaysa yaptığı bakımla sizin yalan söylediğinizi görür. Eğer eşinizin geri gelmesini istiyorsanız o hoca eşinizin neden gittiğini de görür zaten.

Canbar Büyüsü Yapan Medyum

Canbar büyüsü çok etkili bir büyüdür. Durum, sorun ne olursa olsun sevdiğiniz kişi size iki haftada geri döner. Canbar büyüsü yapan medyum size en doğru yolu gösterir. Medyum Zaher Hoca canbar büyüsü yapan medyum arasında bir numaradır. Bu konuda çok tecrübelidir. Aşk büyüsü uzmanı olarak bilinmesinin sebebi de budur zaten.
Resmi ve ruhsatlı olarak çalışan ilk medyum olduğu için ünü bu kadar yayılmıştır. Bu büyüyü okuyunca hemen bende canbar büyüsü yaptırmalıyım, diye düşünmeyin. Çünkü sizin için en uygun aşk büyüsü, yapılacak olan yıldızname bakımı ile ortaya çıkar. Başkasında canbar büyüsü tuttu diye sizde de tutacak değildir. Dediğim gibi siz en iyi büyü yapan medyum ile çalışırsanız sizin için en doğru yolu zaten seçecektir. Profesyonel medyum desteği için bize ulaşın. Kesin sonuç garantili işlemler yapan hocamız ile görüşün. Resmi ruhsatlı çalışmaktadır. Garantili canbar büyüsü için hocamıza ulaşabilirsiniz.

7 Comments

Add Yours →

Bir cevap yazın