Medyum Zaher - 2020

CANBAR BÜYÜSÜ NEDİR

Canbar Büyüsü Nedir

Canbar büyüsü nedir sorusuna kısaca şöyle cevap verebiliriz. Çok eski yıllardan beri kullanılan çok etkili bir aşk büyüsüdür. Etkileri kişinin rüyalarını hedefleyerek ruha dokunmak da denebilir. Yaptıran kişi yapılacak olan kişinin gönlüne işlenmesi sağlanmaktadır. Canbar büyüsü etkili mi sorusuna evet diye kısa bir cevap vermek yerine bu işlemin geri dönüşü olmadığını ve etkileri kişinin üzerinde olumlu yönde olduğunu belirtmek daha doğru olacaktır. Canbar büyüsü yapan kişinin uzman bir medyum olması oldukça önem arz etmektedir. Kendi başına canbar büyüsü kesinlikle yapılmayacağı gibi yapmaya çalışmak da oldukça tehlikelidir. Bu yüzden uzman bir medyumdan yardım almak en doğru seçenek olacaktır.

 

Canbar Büyüsü Belirtileri

Canbar büyüsünün etkileri saymakla bitmez ancak bazılarından bahsetmek te yarar var. Bunlardan en önemli olanlarından bazıları şu şekilde sıralayabiliriz.

Aşık etme

Bağlama

Gideni Geri Getirme

Yıldız Yükseltme

Kısmet Açma

Gönül Bağı Güçlendirme

gibi saymakla bitmeyecek kadar çok belirtileri vardır bunlar en önemli olanları diyebiliriz. Bunlar kişilerin tek başına yapabileceği işlemlerden değildir. Bunlar sadece uzman bir medyum tarafından yapılması gereken işlemlerden dir. Bu konuda Ülkemizde ve bir çok ülkede önde gelen isim olan uzman medyumZaher Sekmen hoca dır. Medyum Zaher Sekmen hoca hastalarının sıkıntılarını gidermek için elinden  geleni yapmakta ve bu konuda da oldukça başarılıdır. Kendisi canbar büyüsünü hem kendi hastalarının sıkıntıları için kullanmakta hemde kendi öğrencilerine öğreterek daha çok kişiye yardım etmeyi amaçlamaktadır.

Canbar Büyüsü Yapan Hocalar

Canbar büyüsü yapan medyum hocalar oldukça fazla görünse de aslında gerçekten ilim sahibi olan kişilerden yardım almak gereklidir. Ülkemizde ve bir çok ülkede canbar büyüsü denince akla gelen ilk isim olan medyum Zaher Sekmen hoca kendi hastalarının problemlerini en kısa sürede çözmesi ile ün salmıştır. Medyum Zaher Sekmen hoca canbar büyüsü ile sevenleri kavuşturmuş bir çok kişinin yuva kurmasına ve yuvasının yıkılmasına engel olmuştur. Canbar büyüsü konusunda yurt dışında çalışmalarına devam eden bir çok medyum da Zaher sekmen hocanın öğrencileri arasında yer almaktadır. Bu konuda hala öğrencilerine daha çok insana yardım etmek amacı ile canbar büyüsünü öğreten medyum Zaher hoca yurt dışında da bir çok konferans ta vermektedir.

 

6 Comments

Add Yours →

hocam yaptırdığımız yumurta büyüsü sonucunu erdi hiç beklemiyordum çok teşekkür ederim çok sağ olun ellerinizden öperim

Bir cevap yazın