Medyum Zaher - 2020

ÇAMUR BÜYÜSÜ

ÇAMUR BÜYÜSÜ

Çamur büyüsü kara büyüler arasında yer alan son derece tehlikelidir ve tek başınıza yardım almadan yapmamanız gereken işlemlerden biridir. Bu tarz büyüleri sadece son ana kadar son çare olarak başka bir çıkar yol bulamadığınız zaman yapmanız gerekir. Hiç bir medyum bu tarz büyüleri keyfi nedenlerden yaptırmak isteyen kişilere yardım etmezler. Mantıklı bir açıklaması olan kişilere yardım etmeyi tercih etmektedirler. Bu tarz bir işlem kişinin psikolojisini etkileyebilir veya onun hal ve hareketlerini saldırgan bir hale getirebilir. Genellikle bu işlem kişinin toplum gözünde küçük düşmesini ve sosyal çevresinde saygısını yitirmesi için yapılır. Halk arasında çamur atmak tabiri buradan gelmektedir. Ancak amaçları sadece bunlarla sınırlı değildir. Bu işlem oldukça tehlikelidir. Hem yapılan kişi hem de yaptıran kişi etkilenir. Birden bire bir sonuç beklemek doğru olmaz.  Çünkü kendi kendinize yaptığınız her türlü işlem olumsuz sonuçlanacaktır. Bunun yerine ilim sahibi uzman bir medyum tarafından çamur büyüsü yapılması daha mantıklı bir yol olacaktır.

ÇAMUR BÜYÜSÜ YAPAN HOCA

Çamur büyüsü yapan hoca olarak İnternet üzerinde arandığında çıkan ilk sonuç medyum zaher sekmen hoca dır. Medyum zaher sekmen hoca bu işlemi sadece kendisinden yardım isteyen ve mantıklı bir açıklama yapan kişiler için yapmaktadır. Keyfi olarak bu işlemi yaptırmak isteyen kişilere yardım etmeyi tercih etmez ve  onları geri çevirir. Kendisi böyle bir işlemin sonuçları hakkında detaylı bilgi verir ve bu işlemleri yapmanın zararlarını yaptıran kişiye anlatır. Medyum zaher sekmen hoca çamur büyüsü yapan medyum olarak da bilindiğinden binlerce insan ona bu büyüleri yaptırmak için başvursa da o sadece mantıklı ve başka çıkar yolu olmayan kişiler için bu işlemi yapmayı tercih eder. Aksi takdir de herkes bu işlemin sonuçlarını bilmeden her önüne gelen sevmediği kişiler için yaptırır ve insanlık bir kaosa sürüklenebilir. Bunun farkında olan medyum zaher sekmen insanların ve insanlığın iyiliği için bu işlemi yapmaktan pek haz etmezse de bazen bazı sorunlar için başka çıkar yol olmadığının farkındadır. Kendisi bu işlem için yaptıran kişileri ciddi şekilde uyarır. Bu işlemin asla geri dönüşü yoktur. Bu konudaki hassasiyeti sayende insanların güveni kazanan medyum zaher sekmen hoca insanlar tarafından sevilir.

Facebook adresimiz

 

9 Comments

Add Yours →

hocam bana da bir muska yazın nazardan öyle çok başım ağrıyorki doktor doktor geziyorum bir torba ilaç kullandım fayda yok siz belki yazsanız bir muska düzelirim inşallh

Bir cevap yazın