Medyum Zaher - 2020

BÜYÜCÜ HOCALAR

BÜYÜCÜ MEDYUMLAR

Büyü kavramı çok geniş bir konudur aslında. Büyü dediğimiz zaman bir çeşit iki çeşit yoktur. yüzlerce çeşidi vardır. Sevdiğinden karşılık bulamayanlar için aşk büyüsü, birine kendine bağlamak isteyenler için bağlama büyüsü, nazardan sihirden korunmak isteyenler için koruma büyüsü, kısmeti kapalı olanlar için kısmet açma büyüsü, güzel gözükmek isteyenler için şirinlik büyüsü yapılır. Bunlar sadece bazıları. Büyücü hocalar ise sizlere bu istekleriniz konusunda yardım ederler. Halk arasında büyücü hocalar, büyücü hoca, büyü yapan hocalar, cinci hocalar,  büyü yapan medyumlar, medyum olarak bilinirler. Bu kelimelerin arasında fark yoktur. Hepsi de aynı şeyi ifade eder. Büyücü hocalar bu özelliklerini doğuştan kazanmışlardır.
Yani birinin çok çalışarak, deneyerek, azmederek medyum olması imkan dahilinde değildir. Doğuştan bu özelliklere sahip olan kişi ise bunu farklılığıyla dışarıdaki insanlara belli eder. Büyücü hocalar bir çok işleminde hüddamlardan yardım alır. Bu işlemler genelde rahmani olmayan işlemlerdir. Burada çalıştığınız medyumun çok iyi olması gerekir. Çünkü işlem ters tepebilir ya da musallata uğrayabilirsiniz. O yüzden hangi medyum ile işlem yapacağınızı mutlaka iyi seçin ki sonunda sıkıntı yaşamayın.

BÜYÜCÜ HOCALAR

Herkesin durumu birbirinden farklıdır. Yapılacak işlemde buna göre kişiden kişiye değişiklik gösterir. Büyü yaptırmak isteyen kişi büyücü hocalar derdini tüm detaylarıyla anlatmalıdır. Bazen ufak detaylar bile işlemin gidişatını değiştirebiliyor çünkü. Zaten medyum sizi bundan sonraki aşamada yönlendirecektir. Neler yapmanız gerektiğini detaylıca anlatacaktır. Dikkat etmeniz gereken nokta şudur: Öncelikle medyumlar çalıştığınız süre zarfında başka başka hocalara gidip derdinizi sakız etmeyin. Zaten bir hocayla çalışıyor olacaksınız,başkalarıyla görüşmeniz anlamı da yok. Sonuç alamazsınız işleminiz sonlandırılmıştır, yeni medyum arıyorsunuzdur, orası ayrı… Çalıştığınız büyücü hoca size ne söylediyse lütfen sadece onu yapın. Yani medyum size yakın bu kağıtları diyorsa siz filanca kişi gömmüş o daha etkili olmuş ben de öyle yapayım demeyin.

Tabi bu uç bir örnek yakın denilen şeyi kimse kolay kolay gömmez ama durumu anlamanız açısından bu örneği verdim. Bunun gibi daha bir çok şeyi medyumlar dediği şekilde yapmak zorundasınız ve hocanızın dediklerini de gidip başka hocalara sormanızın anlamı yok. Buna da çok rastlıyorum. Bana onlarca mesaj geliyor. Filanca hocaya işlem yaptırdım bana bir muska gönderdi bunu boynunda taşı dedi. Bir bakın bu ne, diye resmini atıyor. Kardeşim git kime yaptırdıysan ona sor. Yok güvenmiyorsan adama o zaman neden işlem yaptırdın ? Bu tür mesajlar atmayın bana. Her hoca farklı işlemler yapıyordur. Sizin durumunuza göre. “Hocam bana biri işlem yaptı üç hafta geçti sonuç yok, neden acaba?” diye soranlar var. Banane kardeşim, hangi hocaya yaptırdıysan ona sor. Beni ilgilendiren bir durum yok burada. Bunu sizde başka hocalara yapmayın. Çalışıyorsanız biriyle o kişinin dediklerini yapacaksınız. Dediği süre zarfında sadece onunla iletişimde olacaksınız.

6 Comments

Add Yours →

hocam bana da bir muska yazın nazardan öyle çok başım ağrıyorki doktor doktor geziyorum bir torba ilaç kullandım fayda yok siz belki yazsanız bir muska düzelirim inşallh

Bir cevap yazın