Medyum Zaher - 2020

BÜYÜ YAPTIRMAK GÜNAH MI

BÜYÜ YAPTIRMAK GÜNAH MI

Büyü yaptırmak günah mı ;

Büyü birçok konuda tercih edilip uygulanabilir. Daha önceki yazılarımızda da bu konudan uzun uzun bahsettik. Büyüler iki kısma ayrılır. Rahmani olanlar ve şeytani olanlar. Rahmani işlemler aşk için, evlilik için, kısmet açma için, korunma için, rızık için, bereket için, soğutma için, uzaklaştırma için, yıldız yükseltme için, muhabbet için, başarı için yapılır. Peki büyü yaptırmak haram mı
Rahmani işlemler genelde vefk çalışması ile uygulanır. Bu yüzden yapana yaptırana kesinlikle zararı ve günahı yoktur. Vefk demek zaten etkili, tesirli dua demektir. Bu yüzden hiçbir sorun yaşanılmaz. Şeytani işlemler ise papaz büyüleri, sabun büyüleri, ölüm büyüleri ayırma büyüleridir. Herhalde bunların günah olduğunu söylememe gerek yok diye düşünüyorum.

Yaptıracağınız işlemlerde eğer rahmani bir çözüm varsa onu tercih etmelisiniz. Kafanıza göre benim canım papaz büyüsü yaptırmak istiyor diyemezsiniz. Sadece günahından dolayı bunları söylemiyorum. Siz günahını göze aldıysanız banane, her koyun kendi bacağından asılır. Benim uyarmak istediğim nokta şu: Bu tip işlemlerde eğer iyi bir hoca ile çalışmıyorsanız musallat durumu olabilir, işlem ters tepebilir, kalıcı ya da ömürlük olmayabilir. Ya mutlaka rahmani işlem seçin ya da çalışacağınız hocayı çok iyi seçin. Geri dönüşü olmayan durumlar olduğu için sonrasında çok büyük pişmanlık yaşayabilirsiniz. En ufak detay bile çok önemlidir büyülerde. Medyumlar son derece dikkatli olmalıdır. Siz de medyum olarak seçeceğiniz kişiyi iyi araştırın.

Nasıl ki kendinizi diploması olmayan birine beni ameliyat et diye emanet etmezsiniz. Vergi levhası olmayan, sertifikası olmayan, ruhsatı olmayan medyumlara da kendinizi emanet etmeyin. Burada en doğrusu söylediğim gibi öncelikle rahmani işlem tercih etmektir. İstisnai  bir durumunuz varsa medyum ile görüşüp ona göre yol çizersiniz.

Bu konuda asla kendi başınıza bir işleme kalkışmamalı ve kesinlikle hocamıza danışmalı detaylı bilgi almalı ve gerekirse işlemlerinizi kendisine yaptırmalısınız. Aksi takdirde kendi başınıza yapılan her işlemde sizlere geri dönüşü gerçekten ölümle de sonuçlanabilir. Yada size ve çevrenizdekilere ciddi zararlar verebilir. Psikolojik rahatsızlıklarınız meydana gelebilir dikkatli olunması gereken bir durumdur.

10 Comments

Add Yours →

ben geceleri uyurken sıkıntı çekiyorum hocam uyurgezerlik var korkuyorum kendime ya da bi başkasına zarar veririm diye

hocam Allah sizden razı olsun eşim geri geldi yaptırdığım aşk büyüsü rahmani büyüler arasından dediğiniz işlem gerçekleşti hocam sizden Allah razı olsun

Bir cevap yazın