Medyum Zaher - 2020

BÜYÜ YAPMANIN TEHLİKELERİ NELERDİR

BÜYÜ YAPMANIN TEHLİKELERİ NELERDİR

Büyü yapmak herkesin başaracağı bir şey değil bunun için uzun yılların deneyimi ve bilgisi gerekmektedir.Bu bilgi ve deneyim uzun yıllar boyunca eğitim ve deneyim bir bütündür. İnternet üzerinde evde yapılan büyüler hakkında araştırma yapılmaktadır. Bu yanlış bir yoldur. Çünkü İnternet üzerinden yapılan küçücük bir araştırma ile büyü yapmak imkansızdır. Çünkü bu konuda eğitim almış kişiler dahi uzun yıllar boyunca tam anlamıyla işin ehli olamayabiliyor. Ancak bu büyülerin hemen yapılması çok zor bir ihtimaldir. Tek başına büyü yapmak hem saçma hemde hemde çok tehlikelidir. Bu tehlikeler büyünün yanlış yapılması halinde büyünün ters tepmesi veya cin musallatı gibi ciddi durumlar ortaya çıkabilir. Daha ciddi durumlardan bazıları ölümle de sonuçlanabilir. Tek başına büyü yapmak büyü yapmanın tehlikeleri konusunda bilgi alınması gereklidir.

Bu yol en güvenli bir yoldur. Çünkü büyüyü yapanın tehlikelerini bilen  medyum işlem için koruma işlemlerini de yapmaktadır. Bu konuda uzman medyum zaher sekmen kendi çalışmalarını koruma işlemi olmadan asla teslim etmemektedir. Bu konuda ki titizlik işlemi yaptıran kişinin can ve akıl sağlığı açısından çok önemli bir yer teşkil etmektedir.

BÜYÜ YAPAN HOCA

 

Tek başına büyü yapmaya kalkışanların sonları asla iyi olmamıştır. Bunlardan ibret alınmalı kendinizin ve sevdiklerinizin canlarını tehlikeye atmamış olursunuz. Büyülerin bir çoğu ruhani varlıklar yardımı ile yapılmaktadır. Bu ruhani varlıklar aynı insanlar gibi aklı ve iradesi olan varlıklardır. Kendi alanları ile uğraşıldığında yani büyü yapıldığında onları kızdırabilir ve sonucu çok kötü olabilir. Bu konuda gerçekten büyü yapan medyum zaher sekmene danışmanız çok doğru olacaktır. Büyü yapmanın tehlikeleri konusunda kendisi yaptıran kişiyi detaylıca uyarmaktadır. Ve bu işlem esnasında koruma altına almaktadır. Bu işlere kalkışmak ne büyüsü olursa olsun ilim sahibi kişiler tarafından yapılmadığı için oldukça önemli ve tehlikeli bir konudur. Tarihte bir çok örneği vardır. Örneğin kara dedeler olayı gibi bütün köy cinler tarafından katledilmiştir. işlemler konusunda tek başınıza hareket etmemeli büyü yapan hoca  zaher sekmen den yardım alınmalıdır.

 

Facebook adresimiz

 

6 Comments

Add Yours →

hoca amasyada değil arkadaşlar soranlar olmuş cevap vereyyim dedim ağrıda yaşıyo

zaher hocam size ilk başta hiç inanmamıştım ama karım geri dönünce çok şaşırdım ve mutlu oldum sizden özür dilerim hocam

merhaba hojam ben aslen iranlayım sizi buldüm burda tanıştırdılr sizi arıyorum lütfen cevap

Bir cevap yazın