Medyum Zaher - 2020

BÜYÜ YAPARAK AŞIK ETMEK

BÜYÜ YAPARAK AŞIK ETMEK

Birini kendinize aşık etmek istiyor iseniz büyü yaparak bağlama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Aşık olduğunuz kişi sizden nefret ediyor bile olsa bu işlem işe yarayacaktır. Durumun ne kadar imkansız olduğu önemli değildir. Zaten büyü imkansız olan konularda yapılmaktadır. Kişi elinden geleni yapmasına rağmen sonuç hala istediği gibi olmuyorsa o zaman büyüye başvurur. Kelime olarak biz büyü diye tarif etsek de bunlar rahmani işlemler kullanılarak da yapılabilir. Muska veya celb yolu ile de büyü yaparak aşık etmek konusunda yardım alabilirsiniz. Rahmani olan bu yöntemlerin yapana ve yaptırana kesinlikle bir zararı olmamaktadır. Etkisi ise ömür boyu sürmektedir. Boşanma aşamasında olduğunuz eşinize, boşandığınız eşinize, platonik sevdiğiniz birine, nişanlınıza, kısacası istediğiniz kişiye bu işlemi yaptırabilirsiniz. Bağlama işlemi çeşitleri çok fazladır. Mesela canbar büyüsü, kiriş büyüsü, aşk büyüsü, mum büyüsü, adet kanı büyüsü, papaz büyüsü, ceviz büyüsü, nohut büyüsü… Bu işlemlerden herhangi biri sizin sorununuzu çözecektir.

BÜYÜ YAPARAK AŞIK EDEN HOCA

Bu işlemi yaptırmaya karar verdiyseniz sıradaki işiniz büyü yaparak aşık eden hoca ile iletişime geçmektir. Gerçek medyum ile çalışırsanız işleminiz kısa sürede sonuç verecektir. Kişiye göre net süresi değişmekle beraber ilk etkileri bir haftalık süreçte gözükmeye başlar tam etki ise on dört gün içerisinde olur.  Size yapılan yıldızname bakımında gözükene göre uygun olan aşık etme büyüsü seçilir. Bunu seçecek olan büyü yaparak aşık eden medyum hocadır. Profesyonel bir hoca ile çalışmanız şarttır.

MEDYUM ZAHER SEKMEN İLE AŞK BÜYÜSÜ

Aşk büyüsü kişileri birbirine bağlamak üzere yapabilir. Bunu aşıklardan biri yaptırabileceği gibi yuvanın dağılmasını engellemek için bir başkası da kişiler adına yaptırabilir. Örneğin çiftlerin annesi, babası veya başka bir aile bireyi bunu yaptırabilir. Bu tür büyülerde yedirme içirme şartı yoktur. Uzaktan da hocanız sizin adınıza bu işlemi yapabilir. Ancak bu işlem için hocaya sözlü vekalet vermeniz gerekir. Bu sayede yüz yüze görüşme yapmaya gerek kalmadan nerede olduğunuzdan bağımsız olarak bağlama büyüsü yaptırabilirsiniz.

Büyü yaparak aşık etme işlemi için Medyum Zaher Sekmen ile görüşebilirsiniz.

Facebook için tıklayın

 

4 Comments

Add Yours →

Bir cevap yazın