Medyum Zaher - 2020

Büyü Türleri

Büyü türleri ve Büyücü Hocalar

Benimle iletişime geçen birçok kardeşimlerim büyü türleri konusunda ki sorularını bana iletiyorlar. Bu soruların bazıları büyü çeşitleri ve büyücü hocalar hakkında oluyor. Bende internette bu konuda gerçekten yeterli kaynak olmadığının ve insanların bu konuyu merak ettiğinin farkına vardığım için siz değerli kardeşlerime büyü çeşitleri ve büyücü hocalar hakkında bilgi vermeye çalışacağım. Umarım yararlı bir yazı olur ve aklınızdaki soruları giderir. İlk olarak büyü nedir anlatarak konuya girmek istiyorum.

Büyü nedir?

Kişilerin müdahalede bulunamadığı için etkileyemediği şeyleri etkileyerek etkilenen konunun kişilerin istediği gibi bitmesini sağlayan işlemlerden birisi büyüdür. Büyü birçok alanda yapılabilir. Örneğin gönül ilişkileri, terfi almak, başkasının sizi sevmesi gibi.
Büyü birçok konuda insanların isteklerini yerine getirebildiği için büyü yaptırmak isteyen insan sayısı da bir hayli fazla bu işlemin son derece ciddi sonuçlar doğurma ihtimali oldukça fazla olduğu için insanların dikkat etmesi gerektiğini söylemem gerek. Bu sebepten ötürü büyü çeşitleri ve büyücü hocalar makalemizi dikkatlice okuyunuz. Bu makalemizde sizlere büyü türleri yanı sıra bazı etkilerinden de bahsedeceğim.
İlk olarak size tavsiyem her medyumun tavsiye edeceği gibi büyü yapmayı bilmeyen kimselerin büyü yapmaya kalkışmaması yönünde olacaktır. Çünkü büyü yapmayı bilmeyen kişilere bu durum oldukça büyük sıkıntılar oluşturabilir.

Büyü yan etkileri nelerdir?

Büyü yaptırmak isteyen ve büyü çeşitleri araştıran, büyücü hoca araştıran kişilerin en çok merak ettiği konulardan birisi büyülerin yan etkileridir. Büyü yan etkileri ile ilgili kesinlikle şu vardır gibi bir yargıda bulunamayız. Çünkü her büyü büyücü hocalar tarafından özel olarak yapılır ve büyünün etkisi farklılık gösterir. büyü çeşitleri Bu durum sadece büyü çeşitleri ve büyücü hocalar ile alakalı değildir. Aynı zamanda kişinin bünyesi ile de alakalıdır. Kimisinde büyü etkisi uykusuzlukken kimisinde ezandan rahatsız olmaktır. Bu büyüye göre büyü çeşitlerine göre büyücü hocaların yaptığı dualamalara göre farklılık gösterebilir. Ancak genel olarak büyü etkileri ezandan rahatsız olmak, gece yatarken dişleri gıcırdatmak, uyurgezerlik, uykusuzluk denilebilir. Ancak bu rahatsızlıklardan biri ya da birkaçı sizde var diye bu üzerinizde büyü var anlamına gelmeyebilir. Öncelikle tabi ki bir doktora gidilmeli konu hakkında profesyonel görüş alınmalı sonrasında eğer çözüm bulunmazsa medyumlara başvurulmalı.

Büyü çeşitleri

Renk olarak bu işlemleri 4’e ayrılır bunlar kara büyü, ak büyü, kırmızı büyü, gri büyüdür. Genel olarak belirli amaçlarla büyücü hocalara başvurulduğu için yapılış amaçları olarak kabaca sınıflandırmak ve bir başlıkta toplamak gerekirse 6 farklı sınıfa ayrılırlar bunlar aşk büyüsü, evlilik büyüsü, geri getirme büyüsü, ayırma büyüsü, bağlama büyüsü, terfi büyüsü.
Büyücü hocalar yaptıkları bir büyüyü kişiye özel olarak yaparlar. Aynı büyü farklı bir kişiye birebir aynı şekilde yapıldığında kesinlikle olmaz. Olsa dahi büyünün yapıldığı asıl kişideki etkiyi birebir göstermez.

Büyücü hocalar

Büyücü hocalar diye medyumlara denir. bu işlemleri Ancak büyücü hocalar eşittir medyumlar gibi bir algı oluşmasını istemem. Çünkü her medyum büyücü hoca, her büyücü hoca medyum değildir.
Büyü çeşitleri ile ilgili bu makalemizin sonuna gelmiş bulunuyoruz. Umarım bu işlemleri hakkında verdiğim bilgiler kafanızdaki soru işaretlerini biraz olsun dindirmiştir ve siz değerli din kardeşlerimi biraz olsun bilinçlendirmiştir.

4 Comments

Add Yours →

hocam yıllarca çalıştım çabaladım ev parası biriktirdim ve paramı en yakın kişi çaldı nasıl geri alabilirim hocam

Bir cevap yazın