Medyum Zaher - 2020

BÜYÜ TERSİNE DÖNER Mİ

BÜYÜ TERSİNE DÖNER Mİ?

Büyü tersine döner mi? Yaptırdığım büyü ters teper mi? Büyü yaptırmak tehlikeli midir? Büyü yaptırmak bana zarar verir mi? Büyü yaptırmak karşı tarafa zarar verir mi? Büyü yaptırmak günah mıdır? Büyü yaptırana cin musallat olur mu? Büyü yapılan kişiye cin musallat olur mu? Büyü yaptırırsam anlaşılır mı? Büyü yapan kişi bulunabilir mi?

Son zamanlarda büyü ters teper mi sorusu sıkça tartışılmakta. Büyü yaptırmaya karar verenler büyü tersine döner mi? diye endişeye kapılıyor. Olaya şöyle bir açıklık getireyim. Eğer kara büyü yaptırmayacaksanız diğer alanlarda böyle bir tereddüte düşmenize gerek yok. Aşk büyüsü, bağlama büyüsü, evlilik büyüsü, şirinlik büyüsü, koruma büyüsü, bereket büyüsü, muhabbet büyüsü, canbar büyüsü, kaşık büyüsü, ceviz büyüsü, soğan büyüsü, odkara büyüsü, kiriş büyüsü, papaz büyüsü gibi işlemler tersine dönmez.

Tabi burada mutlaka uzman medyum ile çalışmanız gerekir. Beni yanlış anlamayın ben bu yazı da bütün medyumlara kefil olarak büyü tersine dönmez demiyorum. Ben sadece kendime kefilim. Benim yaptığım işlemlerde böyle bir durum söz konusu değil. Büyü yaptırmak tehlikeli midir, sorusu aslında insanların büyü yaptırmaya karar verdiğini fakat adım atacak cesareti olmadığını gösterir. Bunun sebebi de başarısız hocalardır.

Bu hocalar rast gele büyüler yaparak olumsuz sonuçlara neden olmuşlardır. O sebeple de insanlar büyü konusunda çekingenlik yaşarlar. Aslında dediğim gibi iyi bir medyum bulursanız asla büyü tersine dönmez. Sizde sıkıntı yaşamazsınız. Zaten büyü diye adlandırılan bir çok işlem büyü değil, rahmani işlemdir. Büyü istemeyn kişiler aşk vefkleri, aşk celbleri, bağlama vefkleri, bağlama celbleri evlilik vekleri, evlilik celbleri, evlilik muskaları, muhabbet celbleri, muhabbet vefkleri, aşk muskaları, aşk tılsımları yaptırabilirler.

Bunlarda kesin çözümdür. Büyü yaptırmanız şart değil. Büyü ters teper mi, diye endişe edenler bu yöntemlere başvurabilir. Büyüler korumalı olarak yapılırsa yaptıran kişi de kesinlikle bilinmez. Hiçbir yıldızname ya da su bakımın da çıkmaz. Medyum bunu daha sonra sıkıntı yaşamamanız için mutlaka yapmalıdır, önlem almalıdır. Yoksa büyü yaptırdığınızı görüp karşı taraf önlem alır ayrıca rezil olursunuz. Bu konuları çalışacağınız medyum ile mutlaka görüşmelisiniz.

Büyü tersine döner mi adlı makalemizi okudunuz.

23 Comments

Add Yours →

hocam tırnak büyüsünü ne amaçla kullanıldığını anlattığınız için teşekkür ederim

iyi günler hocam ben artvinde yaşıyorum işlem yaptırmak istiyorum ama ailemle yaşadığım için kargo falan gönderirseniz eğer alamam ordan siz yapsanız sadece ben hiç karışmasam olmaz mı

hocam hayatımın kadını beni terk etti internette baktım siz çıktınız karşıma en iyi medyum diye bende geri getirmek istiyorum karımı bana da yardımcı olun lütfen

hocam bana kısmet açma işlemi yapmıştı sağolsun sayesinde yakında evleniyorum

hocam ben fransada yaşıyorum sorunum çokk acil uzaktan yardım ediyormusunuz gelmemmi gerekiyo

Bir cevap yazın