Medyum Zaher - 2020

BÜYÜ NASIL YAPILIR

BÜYÜ NASIL YAPILIR

Büyü nasıl yapılır ? Büyü yapan hoca ?  havas ilmi ile yukarıdan aşağıdan ilgilenen herkesin merak ettiği sorulardan başta gelenlerinden birisi budur fakat eski yazılarımda da bahsettiğim gibi büyüler konuları ve rahmani , kara büyü , aşk büyüsü ,koruma vefki , muhabbet celbi ,kısmet açma vefki , rızık ve bereket büyüsü diye birden fazla konular halinde ayrıla bilir peki hocam ben aşk büyüsü yapmak istiyorum der gibisiniz fakat bu mümkün değil çünkü ilme sahip olanlar bile büyü yapmaya başlarken zorluk çekmişlerdir.

Büyü yapmak zannedildiği kadar basit ve zahmetsiz değildir. Büyü yapabilmek için ilk olarak ilme sonra gerekli zamana ve gerekli malzemeleri temin edebilir durumda olmanız gerekmektedir. Gerekli malzemeler neler midir ? Mesela ceylan derisi , öksü otu , özel mürekkepler , parşömenler , kara büyülerden bir kaçından örnek verecek olursak domuz yağı , adında da olduğu gibi adet kanı , gibi sayılmakla bitmeyecek malzemeler gereklidir bunları her medyum bulabilir mi ? emin olun ki onlar bile zor elde ederler çünkü bahsettiğim malzemelerin çoğu sınırlıdır ulaşabileni azdır kara büyüde kullanılan malzemeler özellikle ulaşımı zor olduğu için değerli be zahmetlidir.

Büyünün etki süresi yapan medyuma göre değişir mi ?

Cevabımız net tabi ki evet çünkü büyü yapan hoca ne kadar iyi geçiniyorsa yaparken yardım aldığı arkadaşları ile o kadar net işlemler sonuç verir bir bakıma dostlukta diyebiliriz bunlara ama bütün sonucu da buna bağlayamayız yukarıda da anlattığım gibi eğer ki bir büyü yaptırdıysanız inancınız tam olması gerekmektedir. Bunun yanında yapan medyumunda arasının iyi , yaptığı işe sağdık , ve olumlu aynı zamanda ılımlı olması gerekmektedir. Peki , bunların hepsi tamam hocam işleme başladık , işlem esnasında bizlerin yapması gereken başka bir şey var mı  ?

Evet , daha doğrusu yapması demeyelim de yapmaması gereken bazı dikkat etmesi gereken olaylar vardır bunlar neler mi ? Alkol asla kullanılmamalıdır , zinadan kaçınılmalıdır. Uyuşturucu ,  uyarıcı, aklı karıştırıcı maddelerden kesinlikle yanından bile geçilmemelidir. Eğer ki yazımızı buraya kadar okuyup bunlara dikkat edecek olursanız yaptırdığınız büyü hakkında gönlünüz tamamen rahat olabilir. Bu konu ile alakalı  başka merak ettiğiniz sorunlar olursa sizlerde güvenilir medyum hocaya başvurabilirsiniz.

Büyü nasıl yapılır ? Konusu hakkında merak ettikleriniz için sizler de Medyum Zaher SEKMEN’den  yardım alabilirsiniz .

Bir cevap yazın