Medyum Zaher - 2020

BÜYÜ NASIL YAPILIYOR

Büyü Nasıl Yapılır

 

Büyü, sihir ve ilim alanı olarak bilinir. Çok eski toplumlardan var ola gelen büyü, etki altına almak anlamını taşır. Büyüyü yapan kişilere, medyum denmektedir. Medyumlar, büyünün tüm gerekliliklerini bildikleri için en iyi şekilde uygulayan kişilerdir. Büyü nasıl yapılır sorusuna gelmeden önce, büyünün tam olarak ne olduğu hakkında bilgi sahibi olunması gerekir.

 

Büyünün yapılma biçimi evrendeki enerjiyi etkili olarak kullanmaktır. Kelimenin diğer anlamıyla, insan dışı olan varlıklarla yapılan, mistik kuralların bütünüdür. Dünyanın hemen her yerinde aynı yöntemlerle yapılsa bile, sonuç olarak birbirinden ayrılabilmektedir.

 

 Büyü Nasıl Yapılır?

 

Büyü nasıl yapılır sorusuna, gizli ilimleri kullanıp, insanları etki altına alma sanatı olarak belirlenebilir. Büyünün yapılış amacı, nasıl yapıldığının açıklamasıdır. Yani büyünün nasıl yapıldığını, büyünün amacına göre değerlendirmek doğru olacaktır. Büyü yapmak, manevi alemle iletişime geçmektir. Bu nedenle yapacak olan kişinin uzman olması, hiç olmazsa temel büyü kavramlarını bilmesi gerekmektedir. Aksi halde büyü nasıl yapılır sorusuna cevap aramaya çalışırken, istenmeyen durumlara neden olunabilir.

 

Büyü Nasıl Bozulur?

 

Bu sorunun cevabı, aslında yapılan büyünün etkisine bağlıdır. Bazı kara büyüler insanı derinden etkilediği için bozulması bir o kadar zor olabiliyor. Temelde düşünüldüğü zaman büyünün bozulması, gizlidir. Bu nedenle büyü bozan kişiler, medyumlar olarak bilinirler. Medyumlar büyülerin bozulma aşamasında, tecrübeden daha öte olan bilginin sahibidirler. Bilgi sahibi oldukları için büyünün bozulma işlemini gerçekleştirebilirler.

 

Şimdi aklınıza büyü bozma işleminin ne kadar zor olduğu sorusu takılabilir. Büyü, kendi içinde birçok alanı kapsar. Örneğin, insan anatomisi, evrensel enerji büyünün ana parçaları arasındadır. Dolayısıyla bu konularda bilgisi olmayan kişilerin, büyü yapmak veya bozmak hakkında sonuç beklemesi yanlış olacaktır.

 

 Evde Büyü Yapmak

 

Evde büyü yapmak, basit ipuçları kullanılarak yapılabilir. Fakat ağır büyüleri evde yapmaya kalkışmak, ev içerisinde yaşayan bireylerin sıkıntı çekmesine neden olabilir. Peki evde büyü yapmak denilince akla ilk gelen basit ve pratik olan büyü hangisidir.

 

 Kaşık Büyüsü

 

Büyü yapılabilmesi için iki adet orta boy tahta kaşığa ihtiyaç vardır. İki farklı kaşığın birinin ön yüzüne kendi adınızı, diğerine sevdiğinizin adını yazın ve bir iple birbirine bağlayın. Daha sonrasında bu kaşıkları toprağın altına gömün. Gerekli duayı okuyun.

Facebook adresimiz

2 Comments

Add Yours →

hocam Allah sizden razı olsun eşim geri geldi yaptırdığım aşk büyüsü rahmani büyüler arasından dediğiniz işlem gerçekleşti hocam sizden Allah razı olsun

hocam ben türküm eşim alman evlendiğimiz zaman herşey çok güzeldi ama sonradan sıkıntılar oldu kültür farkı oldu şimdi boşanmak istiyor ben yuvamı kurtarmak istiyorum bunun için sizi buldum

Bir cevap yazın