Medyum Zaher - 2020

BÜYÜ NASIL BOZULUR

Büyü Nasıl Bozulur

 

İnsanlık var ola geldiği günden yana büyüler etkin bir biçimde kullanılmaktadır. Bir etkileme sanatı olarak bilinen büyü, kişinin beyinsel fonksiyonlarını kontrol etme anlamını taşıyor. Ancak büyüler kendi aralarında birbirinden ayrılmaktadırlar. Bu nedenle büyü nasıl bozulur sorusuna cevaptan önce hangi büyülerin bozdurulduğunu bilmek gerekiyor.

 

 Rahmani Büyüler

 

Rahmani olan büyüler, Allah’ın bizlere göndermiş olduğu kitabın dışındaki bilgilere yer verilmeden yapılan büyülerdir. Bu nedenle bu büyülerin insanlara zararından daha çok yararının olduğunu söylemek daha doğu olacaktır. Ancak rahmani büyülerin, iyi olması demek, basit olduğu taşımıyor. Yapılacaksa muhakkak, bir medyumla konu hakkında görüşülmelidir. Rahmani genellikle insana zarar vermediği için büyü bozdurmak nasıl olur sorusunda cevap olmamaktadır. Büyü nasıl bozulur sorusu daha çok şeytani (kara) büyüler için sorulur.

 

 Şeytani (Kara) Büyüler

 

Şeytani büyüler, insan yaşamını alt üst edebilme potansiyeli taşıyan, medyumlar tarafından yapılan büyülerdir. İstenen kişinin öncelikli olarak beyinsel fonksiyonlarını etkisi altına alan bu büyüler, bozdurma konusunda oldukça detaylı işlem gerektiriyor. Bu büyüleri bozdurmak isteyenler, mutlaka ama mutlaka konunun uzmanları olan medyumlarla görüşmeleri gereklidir. Büyü bozdurmak nasıl olur sorusu, en çok bu tip büyüler yapıldığında sorulmaktadır. Peki bu büyüler nasıl anlaşılır.

 

– İnsan yaşamı baştan aşağı keskin bir değişikliğe uğrar. Bu değişiklik genellikle insanın manevi yaşamında olur. Kişi güzel rüyalar yerine, kabuslarla karşı karşıya gelir. Hayatının içinde çeşitli olumsuzluklarla karşılaşır. Bu ve buna benzeri belirtiler olduğu anda büyü bozan medyumlar ile görüşülüp, büyü yapılıp yapılmadığı hakkında bilgi alınabilir.

 

 Büyü Nasıl Bozulur?

 

Büyü bozmak işlemi genellikle kara olarak adlandırılan büyüler için yapılmaktadır. Bu nedenle oldukça güç bir işlemdir. Tamamen bilgiye dayandığından, mutlaka işinin ehli olan kişiler, yani medyumlar tarafından yapılması gerekecektir. Kişi büyü bozmak istediğinde, eğer belirtilerle karşı karşıyaysa, zaman kaybetmeden medyumlara başvurulması gerekir. Çünkü büyü, insan hayatına gittikçe etki yapan bir etkiye sahiptir. Geç kalındığı zaman büyük bir sorunla karşılaşılabilir.

 

Büyü bozmak sanıldığı gibi kolay olmadığından, tek başınıza yapacağınız bir işlem değildir. Eğer bir kişinin üzerindeki büyüyü kaldırmak için bilgisizce uğraşırsanız, onun hayatını alt üst edebilirsiniz. Bu nedenle büyü bozan medyumlar ile mutlaka görüşün.

Facebook adresimiz

3 Comments

Add Yours →

hocam ben fransada yaşıyorum sorunum çokk acil uzaktan yardım ediyormusunuz gelmemmi gerekiyo

Bir cevap yazın