Medyum Zaher - 2020

BÜYÜ İLE VEFKİN FARKI

BÜYÜ İLE VEFKİN FARKI

Büyü ile vefkin farkı nedir? Büyü vefkten daha mı kuvvetlidir? Vefk günah mı? Büyü mü yaptırmalıyım vefk mi? Büyü ile vefkin ortak yanları nelerdir?

Bu yazımızda size büyü ile vefkin farkından bahsedeceğim. Çünkü çoğu kişi büyü ile vefki karıştırıyor. Büyü genel anlamı itibariyle birinin iradesine müdahale etmek, o kişinin düşüncelerini değiştirme amaçlı yapılan değişik ritüellerdir. Vefk ise kuvvetli dua, münacaat anlamına gelir. Vefk büyüye göre rahmanidir. Büyü yaptırmak istemeyen kişiler rahmani vefk yaptırarak da sonuca ulaşabilirler. Hiçbir sakıncası yoktur. Vefkler belirli ve düzenli şekiller, rakamlar ile oluşturulur.

Kullanılan dil arapça ya da ibranice olur. Bazı durumlarda melek alfabesi de kullanılabilir. Vefk eğer aşk için yapılmışsa kişi üzerinde taşır. Rızık bereket vefki yapılmışsa kişi cüzdanında ya da çantasında taşır. eşiyle arasındaki problemlerin düzelmesi için yaptırdıysa yatak odasında yüksek bir yerde tutar. Büyü ise bu kadar sade değildir. Aşk büyüsü için onlarca çeşit vardır. Örneğin ceviz büyüsü yaptırılmak istenirse medyum cevizlerin içini boşaltır.
Kavuşturmak istediği kişilerin isimlerini ibranice safranla yazar içine koyar. Yedi renk iple bunları birleştirir. Üç gün okuma yapar belirli saatlerde.

Bundan sonra ise cevizleri ayak basılmayan bir ağacın dibine niyet ederek gömer ve işlem tutana kadar okumalar devamlı tekrar edilir. Nohut büyüsü yaptırmak isteyen kişi için medyum kişilerin isimlerinin harf adedi kadar nohutu ayrı ayrı kavanozlara alarak üç gün karanlıkta okumalar yaparak bekletir.
Üçüncü günün sonunda bu nohutlar birleştirilir.

Yine karanlıkta bekletilir. Niyet edilerek gömülür. Bu şekilde bir sürü aşk büyüsü çeşidi vardır. Bunları sadece medyumlar yapabilir çünkü çok zordur ve ilim ister. Kişilerin kendi başlarına evde deneyerek büyü yapabilmeleri imkansız bir durumdur.

Büyü ile Vefkin Farkı

Vefk içinde aynı şey geçerlidir. Bunları da medyumlar yapabilir. Vefkin kişiye göre yapılma zamanları bile farklıdır. Sizler bunu bilemezsiniz.
Bazı kitaplarda aşk vefkleri, bağlama vefkleri, evlilik vefkleri şeklinde çizimler gördüğünüzde bunları olduğu gibi kağıda aktarıp boynunuza asmaya kalkmayın. Orada yazan zaten başka örnek isimler. İkincisi size uygun bir vakit mi değil mi onu bilmiyorsunuz. Peki büyü mü daha etkili vefk mi?

Üçüncüsü normal kalemle yazıyorsunuz, safran mürekkebi olması gerekir. Dördüncüsü normal kağıda yazıyorsunuz genellikle ceylan derisi kullanılır ve bunun yanında hangi okumaları yapacağınızı da bilmiyorsunuz. Göründüğü kadar basit şeyler değildir. Onun için mutlaka uzman medyum ile görüşün. Büyü ile vefkin farkı nedir sorusu hakkında daha fazla bilgi almak için Medyum Zaher SEKMEN Hoca ile görüşebilirsiniz. Sizin için en uygun işlemi seçecektir.

14 Comments

Add Yours →

hocam hayatımın kadını beni terk etti internette baktım siz çıktınız karşıma en iyi medyum diye bende geri getirmek istiyorum karımı bana da yardımcı olun lütfen

Bir cevap yazın