Medyum Zaher - 2020

BÜYÜ ETKİLERİ NASIL AZALTILIR

BÜYÜ ETKİSİNDEN KURTULMAK ?

Bu yazımızda siz değerli kardeşlerimin aklına takılan bir soruya cevap vermeye çalışacağım. Bu yazımızda bana en çok sorulan ve cevaplayacağım soru, bahsedeceğim konu Büyü Etkilerini Azaltma olacak. Büyü etkileri nelerdir, nasıl azaltılır gibi sorulara cevap vererek sizlerin aklındaki soruları gidermeye çalışacağım. Öncesinde büyü nedir ve büyü etkileri nelerdir cevaplayarak kısa bir bilgi geçeceğim. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan konuya girelim.

Büyü nedir?

İnsanlar ömrü hayatı boyunca sorunlarla karşılaşır. Her insanın bu sorunlar ile mücadele şekli farklıdır. Kimi insan sorunlarının karşısına çıkıp göğsünü siper eder ve onları bertaraf eder. Kimi insan bu sorunları derinlere gömerek unutmayı tercih eder. Ama kimi zaman sorunların çözümleri sorun yaşayan kişinin kontrolünde olmayabilir. Bu durumda kişiler çözüm için     farklı yöntemlere başvururlar. Başvurulan bu yöntemlerden biriside medyumlara başvurmaktır. Medyumlar kişilerin bu sıkıntıları düzgün bir şekilde dinleyerek kişinin bu sıkıntının nasıl sonlaması istediğini dinler ve bu sıkıntının giderilmesi için işlemler yaparlar. Büyü medyumların kullandığı bir araçtır. Bu araç yardımıyla kişilerin sorunlarını kişilerin istediği şekilde sonlanmasını sağlarlar. Her konu hakkında her türlü büyü yapılabilir. Milyonlarca çeşit büyü vardır. Sorunlarınızın ne olduğunu önemi olmaksızın medyumlar yardımıyla istediğiniz çözüme ulaşabilirsiniz. Medyumlar kişilerin bu sorunlarına yaklaşım şekli bir doktorun hastalığa yaklaşım şekli gibidir. Yani her sorunun için bir büyü vardır. Bu büyü başka bir sorunu çözmek için kullanılamaz. Ayrıca her bünye aynı sorunun çözümü için aynı ilacı kullanamaz, en azından aynı miktarda kullanamaz. İlaçlarla örnek vermek gerekirse her ilacın her insan vücudunda oluşturduğu etki farklıdır. Büyü içinde durum aynıdır.

Büyü Etkileri

Her büyü için büyü etkisi farklı olmaktadır. Kimi büyüde kişi halsizlik hissederken kimisinden o kadar enerji doludur ki uyuyamaz uykusuzluk çeker vücudu bitap düşer ancak hala enerjik görünür. Kimi durumda kişi etrafına negatif enerji yayıp her kesi uzaklaştırır kimi büyüde etrafındaki insanları mıknatıs varmışçasına yanına çeker. Gene büyü etkileri kişiye göre farklılık gösterir. Kimi insanın vücudunda kızarıklık ve izlere neden olduğu durumlar dahi mevcuttur.

Büyü etkilerini azaltma

Büyü etkilerini azaltma sıradan şeylerle mümkün değildir. Yani üzerinde büyü olan kişinin büyüye olan direnci artmaz ya da büyünün yarattığı etki eksilmez. Büyü etkilerini azaltma sadece büyü bozulması yoluyla yapılır Büyü etkilerini yavaş yavaş azalarak kaybolur. Büyü etkilerini azaltma için sureler okunabilir elbette. Bu büyünün etkisini çok azaltmasa da sizlere manevi olarak destek verdiği için kullanılabilir. Ancak bu yaptığınızda kalıcı bir çözüm değildir. Okuduğunuz dua o süre zarfında büyü etkisini azaltabilir ancak tamamen azaltma geçerli değildir. Büyü etkilerini azaltma için büyü bozma yapılması şarttır.

Facebook adresimiz

4 Comments

Add Yours →

Bir cevap yazın