Medyum Zaher - 2020

BÜYÜ ÇEŞİTLERİ

Büyü çeşitleri

Büyü çeşitleri; Büyüler rahmani büyüler ve şeytani büyüler olmak üzere ikiye ayrılır. Sizin niyetinize göre işlemler bu isimleri alır. Mesela bir insanı eşinden ayırmak için işlem istiyorsanız ya da o insanı işinden etmek, sağlığından etmek istiyorsanız bu işlem kara büyü sınıfına girer. Tam tersi bir durum varsa yani yuva kurtarmak için, rızık artırmak için, şirinlik için, koruma için yapılıyorsa bu rahmani büyü sınıfına girer. Rahmani işlemler genelde vefk ile halledilir. Bu yeterli olur. Sadece bazı durumlarda aşk büyüsü, bağlama büyüsü gibi durumlarda uygulamalar biraz daha fazla olur. Yakma, okuma, yedirme, içirme, gibi ritüeller kullanılabilir. Bunlar için mutlaka uzman bir medyumdan yardım almanız gerekir. Sizin için en uygun işlemi seçecek olan odur. Çünkü genelde arayıp “Ben adet kanı büyüsü istiyorum, ben kaşık büyüsü istiyorum.” deniliyor. Bunu siz seçmeyeceksiniz bunu en iyi medyum bilir. İşlem seçimini medyuma bırakın. Siz sadece konuyu anlatın. Çözümü medyum sunar.

 

 

Şeytani büyülerde dediğim gibi kötü amaç olacak. Bunların geneli zaten kara büyüdür. Sabun büyüsü, ayırma büyüsü, boşanma büyüsü, ölüm büyüsü, mezar büyüsü, yumurta büyüsü, ölü toprağı büyüsü gibi… Bu işlemleri sadece büyü yapan medyum‘a yaptırmalısınız. Yani sadece bir konuda bile onlarca büyü çeşidi var. Bunlar arasından sizin için en uygun olanını medyum seçmelidir. Tabi bunu da işlemden önce yapacağı yıldızname ile ya da su bakımı ile görür. Sizin istediğiniz şekilde rahmani ya da şeytani bir çözüm yolu bulunur illa ki. Benim işlemim olur mu demeyin? Dermansız dert yok. Her şeyin bir çözüm yolu var.
Büyü çeşitleri hakkında daha fazla bilgi için Medyum Zaher Hoca‘yı arayabilirsiniz. Yurt içi ve yurt dışı olarak da hizmet vermektedir.

Zaher hoca yıllardır insanlara yardım etmek amacı ile bu işlemleri yapmaya ve öğretmeye devam etmektedir. Özel olarak seçtiği öğrencilerine kendisi gibi erdemli olmayı aşılayan medyum zaher sekmen hoca bunu kendine bir gaye edinmiştir. Bu tarz işlemleri büyü yapan hoca olarak medyum zaher sekmen kendisi özenle yapmaktadır.

5 Comments

Add Yours →

hocam Allah sizden razı olsun eşim geri geldi yaptırdığım aşk büyüsü rahmani büyüler arasından dediğiniz işlem gerçekleşti hocam sizden Allah razı olsun

ben bağlama işlemi yaptırdım hocama çok memnun kaldım şimdi herkese anlatıyorum

Bir cevap yazın