Medyum Zaher - 2020

BÜYÜ ÇEŞİTLERİ NELERDİR

BÜYÜ VE BÜYÜCÜ ÇEŞİTLERİ NELERDİR ?

İnsanlar maddi hayatın yanı sıra aynı zamanda Manevi hayatı yani metafizik hayatı da aynı anda yaşayan varlıklardan dır . Yaşadığımız kısacık dünya hayatında birçok zorluk ve sıkıntılarla karşı karşıya kalırız. İnsanoğlunun bunların sebebini yalnızca maddi boyutlu olarak düşünmesi çok doğru değildir, çünkü insan aynı zamanda metafizik âlemde de yaşayan bir varlık olduğundan dolayı ruhsal dünyasındaki sıkıntıları, maddi hayatındaki etkenlerden biri olarak düşünebilir. Bunların buyu-cesitleri-nelerdir en etkilisi olan büyüyü kısaca tanımlamak gerekirse; insanların kendisi iradesi yani etkisi dışında, düşüncelerini yönlendirip ruh dünyasındaki fikirlerini olumsuz ve negatife dönüştürerek onların metafizik enerjilerine müdahale edilmesidir. Bu müdahale üç harflileri (cin) kullanarak geçici veya kalıcı olarak yapılabilmektedir.
Büyüde kullanılan malzemelere kısaca bakacak olursak; tırnak, kaşık, sabun, ip, elbise ve benzeri malzemelerden yararlanılabilir. En önemli faktörlerden birisi de, büyü yapanın kendi kalbini de bağlaması, büyünün etkili olacağına inanarak hüddamlarindan yardım etmesini istemesidir.

BÜYÜ ÇEŞİTLERİ NELERDİR ?

Tarih boyunca uygulanmış pek çok büyü çeşidi  bulunmaktadır. Bunlardan en çok bilinen ve etkili olanları ise; Kara büyü, papaz büyüsü, sabun büyüsü, evlilik büyüsü, aşk büyüsü ve canbar büyüsü  vb. gibi farklı isimlere sahip büyülerdir. Bunlardan bazıları sık kullanılmasa dahi çok etkilidirler. Bunların isimleri ise, domuz yağı büyüsü ,ayırma büyüsü, kurşun ve biber büyüsüdür. buyu-cesitleri-nelerdir En kötü büyülerden birisi ise voodoo büyüsü dür.
Büyü bilinçsizce ve amaçsızca geçiçi bir hayal , mutluluk veyahut bir sinir ile yazılmaya karar verilmişse bu karar size pahallıya patlayabilir.Neden mi ? Çünkü Büyü profesyonelce yani bu işin ilmini kazanmış ilmine sahip bir insan tarafından yapılmalıdır aksi takdirde insanı yanlışa şirke küfre sürüklemesi hiç içten değildir tabi ki bunlar şimdi anlatacağım sıkıntıların yanında sizleri güldürecektir. Bu sıkıntılar hangi sıkıntılardır ?
1- cin musallatı
2- psikolojik sıkıntılar
3- aşk hayatında bölünmeler , ayrılıklar
4- kişilerin  kendi hayatında ciddi kararsızlıklar ve karamsarlıklar
5- kişilerin kendilerini sürekli ölümle itmesi sanki düşüncelerini kaybetmesi.
gibi saymakla bitiremeyeceğimiz birçok sıkıntı bulunmaktadır . Merak ettikleriniz olursa eğer Medyum Zaher SEKMEN ile irtibat haline geçebilirsiniz.

3 Comments

Add Yours →

gerçekten sonuç alan bir sürü kişi varmış uzun zamandır sizi araştırıyorum hocam

Bir cevap yazın