Medyum Zaher - 2020

BÜYÜ BOZMA NEDİR

Büyü Bozma nedir

 

Hemen hepimiz farkında olarak ya da olmayarak bir takım güçlerin tesiri altında yaşamaktayız. Söz konusu güçler bizi tam anlamıyla çevrelemiş durumdalar. Yaşantımıza etki etmekte olan bir çok etken bulunmaktadır. Bu etkenler arasında en korkutucu olansa kuşkusuz ki büyü ile meydana gelenlerdir. Hayatında yolunda gitmeyen garip olaylar yaşayan ve bunun altında yatan sebebin büyü olduğu kuşkusuna kapılan pek çok kimse büyü bozma nedir? merak etmektedir.

 

 Peki, Büyü Nasıl Bozulur?

 

Farklı büyü bozma teknikleri bulunmaktadır. Bu tekniklerden yardım alarak en zor büyüler bile kolaylıkla bozulabilmektedir. Bu nedenle büyü nasıl bozulur? diye merak ediyorsanız öncelikle dikkat etmeniz gereken şeyin doğru büyü bozma tekniklerini bilmek ve söz konusu teknikleri eksiksiz ve tam olarak uygulamaktır.

 

Büyü Bozma Yöntemleri

 

Yazımızın başında da belirttiğimiz gibi büyü bozan medyum tarafından tercih edilebilecek pek çok yöntem bulunmaktadır. Bunlardan en çok tercih edilenler, tuzla ve sirkeyle büyü bozma yöntemleridir.

 

 Sirkeyle Büyü Bozma

 

Sizde kimler büyü bozabilir? diye merak ediyorsanız bilmeniz gereken ilk şey bu işin gerçekten ilmini bilen kişilerin büyüleri rahatlıkla bozabildiğidir. Ancak kimler büyü bozabilir? bilmiyorsanız paylaşacağımız yöntemlerle sizlerde kolaylıkla büyüden kurtulabilirsiniz.

 

Plastik bir leğeni yarısına kadar su ile doldurun. Daha sonra üzerine bir şişe üzüm sirkesini ekleyin. Bir limonun yarısını sağ elinizle suyun içine sıkarken ihlas suresini okuyun. Bu işlemlerin ardından bir kalem ile kağıt alıp büyü yapılan kişinin ismini, soy adını, annesinin adını ve doğum tarihini yazın. Yazdığınız kağıdı hazırladığınız karışımın içerisine atın.

 

15 dakika kadar suda bekletilen kağıdı çıkarıp 1 gün kuruması için bekletin. Hazırladığınız suyu da kağıdı çıkardıktan sonra büyü yapılan kişinin evinin etrafına dökün. Kuruyan kağıdı ise metal bir kaba alarak mum ile yakın. Kabın içerisinde kalan külleri de sabah güneşi doğduktan hemen sonra evin en çok 100 mt uzağında temiz bir yere serpin. Bu işlemin ardından yaklaşık iki hafta içerisinde büyü etkisinde olan kişi tamamen kurtulacaktır.

 

 Tuzla Büyü Bozma

 

1 litre suyu derince bir kaba koyup üzerine yaklaşık 250 gram kaya tuzu ekleyin. Yaklaşık 10 dk kadar bekledikten sonra birer defa Felak Suresi ile Nas suresini okuyun. Beyaz bir ipe 3 tane düğün atın ve hazırladığınız suyun içerisine koyup bir gün bekleyin. Bir gün geçtikten sonra ipi sudan çıkarıp kurumasını bekleyin ve kuruyan ipe biraz ispirto döküm yakın. İpin tamamen yanmasının ardından ise küllerini evinizin yakınlarına serpip, kalan suyu da temiz bir toprak üzerine dökün. Bir çok büyü bozan medyum tarafından tercih edilen bu yöntem etkisini çok kısa içerisinde göstermeye başlayacaktır.

Facebook adresimiz

1 Comment

Add Yours →

Bir cevap yazın