Medyum Zaher - 2020

BÜYÜ BOZDURMAK

BÜYÜ BOZDURMAK

Büyü yaptıranların sayısı artmaya başlayınca yapılan bu büyüleri bozdurmaya çalışanların sayısı da oldukça arttı. Büyü bozdurmak iki şekilde düşünülebilir. Birincisi bir başkası tarafından kendisine kara büyü yapılan kişi durumu fark etmiştir ve bunu bozdurmaya çalışır. Örneğin işleri ters giden, kısmeti kapalı olan veya musallat gibi sorunlar yaşayan kişiler kendilerine bakım yaptırır ve üzerinde büyü oyduğunu öğrenebilir.  İkincisi de büyü yaptıran kişi yaptırdığına pişman olmuştur ve bunu bozdurmaya çalışır. Örneğin bir kimse aşk büyüsü yapmıştır işlem tutmuştur ama bu sefer kendisi sevgisini yitirmiştir. Bu sebeple işlemi tekrar bozdurabilir. Tüm bu işlemleri yapacak olan kişi büyü bozan hocalar olarak karşımıza çıkar.

BÜYÜ BOZAN HOCALAR

Büyü bozdurmak konusunda uzman olan kişilere büyü bozan hocalar denir. Büyü yapan hocalar gibi bozan hocalar da ilim sahibi olmalıdır. Öncelikle kişiye yapacağı detaylı bakım ile üzerinde ne varsa görmelidir ve buna göre çözüm yoluna başvurmalıdır. Musallat durumlarında genellikle insanların şikayetleri aynı olsa da farklı belirtiler de görülmektedir. Her insan farklı olduğu gibi cinler de akılı varlıklar dır. Bu konuda insanlara musallat olduğun da farklı şekillerde olabilir bu konuda uzman kişiler yani büyü bozan hocalar dan yardım almak ta fayda vardır. Herhangi bir kişi bu konuda bilgi sahibi olmadığı için yardımcı olamaz. Sadece alanında uzman büyü bozan hocalar dan yardım alınmalıdır. Bu alanda en başarılı büyü bozan hocalar arasında ilk akla gelen isim medyum Zaher Sekmen hoca dır.

BÜYÜ BOZAN MEDYUMLAR

Üzerinde bulunan büyünün bozulmasını konusunda büyü bozan medyum nedir. Genelde insanlar tarafından çeşitli amaçlar ile büyü yaptırılır. Bu büyüler iyiye kullanıldığı gibi kötüye de kullanılmaktadır. Bu konu kişilerin niyetleri ile alakalı bir durumdur. Kişinin niyeti iyi de olabilir kötü de olabilir. Bu konuda uzman kişilerden yani büyü bozan medyumlar dan yardım alınması gereklidir. Büyü bozan medyumlar denince akla ilk gelen isim medyum Zaher Sekmen. Kendisi büyü yapmak ve bozmak konusunda uzman büyü bozan medyumlar dan biridir. Büyü bozan medyumlar genellikle Zaher hocanın da öğrencileri arasında yer almaktadır.

5 Comments

Add Yours →

hayırlı günler hocam biz 4 ay önce bir ev aldık eve taşındığımız günden beri kabuslar görüyoruz hem ben hem eşim hocam evi daha yeni aldık gitsek gidemiyoruz kalsak kalamıyoruz ne olduğunu da bilmiyoruz ama bir sorun olduğuna eminiz sizi bir arkadaşım önerdi yardımcı olur dedi geri dönüş yaparsanız çok sevinirim

gerçekten sonuç alan bir sürü kişi varmış uzun zamandır sizi araştırıyorum hocam

Bir cevap yazın