Medyum Zaher - 2020

BÜYÜ BOZAN MEDYUMLAR

BÜYÜ BOZAN MEDYUMLAR KİMLERDİR ?

Büyü bozan medyumlara nasıl ulaşılır? Büyü bozan medyum numaraları nelerdir? Güvenilir büyü bozan medyum var mı? Tanıdığı medyum olan var mı? Büyü bozan  medyumlar arıyorum? Büyü bozan hocalar nasıl iletişim sağlanır? Büyü bozan medyum arayanlar buraya…
Büyü bozan medyum arayanlar bu yazımızı dikkatli okusunlar. Son zamanlarda büyü yapımı çok arttığı için büyüye maruz kalmış insanlarda ya da baştan önlemini almak isteyen insanlarda bunun çaresine bakmaya başladı. Bazı büyüler insanı çok zor durumlara sürükleyebiliyor çünkü. İş kaybı, para kaybı, sağlık kaybı yaşatabiliyor. Yuvanızı yıkabiliyor ya da akıl sağlığınızı etkileyebiliyor.

Öncelikle büyüden korunma konusundan bahsedelim. Büyü yapılmasından korkuyorsanız çevrenizde size bu kötülüğü yapacak birileri var ise yapabileceğiniz en iyi şey koruma muskası yazan hoca bulmaktır. Büyü çözen medyumlar dan yardım alabilirsiniz. Onun dışında yapılan bazı dualar vardır evet bunlarında koruyucu gücü vardır ancak kesin çözüm ve çare değildir. Bu sebeple en mantıklı olan büyü çözen hocalar dan yardım almaktır.

Büyü yapıldığını öğrendiniz ya da hissettiniz, ne yapacaksınız.? İlk işiniz güvenilir medyum bulmak olsun. İşinin ehli bir medyum bulduktan sonra yıldızname bakımı yaptırın. Yıldızname bakımında üzerinizde olan bütün sıkıntılar ve bunların çözümü gözükür. Bakımda çıkan probleme göre ne yapılacağına karar verilir. Bazı büyü bozma işlemlerinde yüz yüze görüşme şartken bazılarında uzaktan da yardımcı olunabilir. Bunun için dediğim gibi öncelikle bakım yapılmalıdır.

Büyü Bozan Medyumlar

Uzaktan yardımcı olma konusu da çok detaylı onun için çok kısa bir bilgi vereceğim. Merak ettiğiniz, danışmak istediğiniz ya da yardım istediğiniz herhangi bir konu olduğunda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Uzaktan yapılan işlemlerde gönderilecek malzemeler kargo yolu ile teslim edilir onun sonrasında ise alıcı kargodan çıkanları eksiksiz ve medyumun dediği şekilde kullanmalıdır. Bu kısım çok önemli zaten işin özü bu noktadır. Örnek veriyorum size medyumunuz bir muska gönderip bunu perşembe gecesi gömün derse siz bunu çarşamba gecesi gömemezsiniz ya da akşam yapın derse siz bunu sabah yapamazsınız. Bu vakitler ve yapılacak uygulamalar keyfi değildir. Hepsinin bir anlamı ve sebebi vardır.

Aksi halde yapılan işlem hiçbir şekilde etki etmez ya da büyük bir hata varsa daha kötü sonuçlarda doğurabilir. Evinizde bir muska buldunuz yada denk geldiniz bunu kendi başınıza yok etmeye çalışmadan önce muska bozan hoca ya sorarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Bu aşamada muska bozan medyum dan yardım alınması çok daha mantıklı olacaktır.

4 Comments

Add Yours →

Bir cevap yazın