Medyum Zaher - 2020

BÜYÜ BELIRTILERI NELERDIR

Büyü Belirtileri Nelerdir

 

Maddi ya da manevi açıdan kişinin kendine çıkar sağlayıp, karşı tarafı zarara uğratmak adına bilinen tüm dinlerin yasakladığı doğa üstü olarak adlandırılan kötü bir yöntem olan büyü, geçmişten bugüne dek popülerliğini korumaktadır. Eski ismi ile büyü yapan kişilere cadı ya da büyücü denirken, günümüzde bu sıfat daha da modernleşti ve bakımcı adını aldı.

Yapılan büyülerin bir çok çeşidi bulunmaktadır. Büyülerin yaptırılma amacı ise çıkmaza düşüldüğünde son çare olarak görülmesidir. Yapılan araştırmalara göre en çok yaptırılan büyüler;

Büyü belirtileri nelerdir

1) tarafların boşanması,

2) kişinin hastalanması ya da ölmesi,

3) kişiyi büyü ile kendine aşık etmek,

4) kadın ya da erkeğin kısır kalması,

5) kişinin işlerinin bozulması ve iflas etmesi şeklindedir.

Uzun yıllar boyunca yapılan araştırmalar sonucunda çoğu insan tarafından uygulanması istenen büyüler bir liste haline getirilmiştir. Bu listede, aşk büyüsü, geri döndürme büyüsü, latin büyüsü, bağlama büyüsü, papaz büyüsü, yumurta büyüsü, koruma büyüsü ve nohut büyüsü yer almaktadır.

 

 Büyü Olduğu Nasıl Anlaşılır?

 

Kişide büyü olduğu nasıl anlaşılır kısmında geniş çaplı bir gözlem yapılmalıdır. Gözlemlendiğinde farklı bir ruh hali ile birlikte kişinin bedensel olarak hareketlerinde de bir tutarsızlık görülmektedir. Genel olarak büyü yapılan kişide;

– ruhsal farklılık,

– rüyada çoğunlukla kedi ve köpek gibi hayvanlar görmek,

– tedirginlik / uyuşukluk / tembellik,

– yalnızlıktan korkmak,

– gölgesinin onu takip ediyormuş gibi görünmesi,

– ayak tabanlarında yanma ve

– nefes darlığı gibi belirtiler görülmektedir.

Tüm bunların yanı sıra aralarında en önemli ve kritik belirti ruhsal farklılıktır. Psikolojik rahatsızlığın önü alınmaz, müdahale edilmez ise kişi akli sorunlar yaşayabilir.

 

 Kimlerde Görülür?

 

Genel amacı yaşam kalitesini bozmak olan büyü kimlerde görülür denildiğinde sıklıkla başak, oğlak, yay, balık, ikizler ve yengeç burcuna sahip insanlarda görülmektedir. Bu burçlar büyü konusunda diğerlerine göre daha hassastır.

 

Büyü Nasıl Bozulur?

 

Kişinin büyü tesiri altında olduğu düşünüldüğünde yapılması gereken ilk şey psikolojik bir destek alınmasıdır. Psikolojik destek ile birlikte yapıldığı düşünülen büyü araştırılmalı ve büyü nasıl bozulur sorusunun cevabı için çözüm yolları aranmaktadır. Yolunuzun güvenilir bir medyuma düşmesi için uzun ve kapsamlı araştırmalar yapmanız gerekmektedir. Bu alanda işinin ehli, güvenilir hocalar ve medyumlar bulmanız mümkündür.

Facebook adresimiz

2 Comments

Add Yours →

ben geceleri uyurken sıkıntı çekiyorum hocam uyurgezerlik var korkuyorum kendime ya da bi başkasına zarar veririm diye

Bir cevap yazın