Medyum Zaher - 2020

BÜYÜ BELİRTİLERİ NEDİR

BÜYÜ BELİRTİLERİ NEDİR ?

Günümüzde birçok insan medyuma başvurabilmekte ve medyumlardan yardım almaktadır. Medyumlardan yardım almanın en büyük nedeni kişilerin belirli sıkıntılara tek başlarına müdahale ederek sorunu gideremeyişidir. Sorun yaşadığı konuda müdahil olamayan kişiler medyumlara başvurarak bu konuya müdahale etmek ve bahsi geçen konuyu istedikleri gibi sonlanmasını istemektedirler. Bu konuda isteklerini medyumlardan karşılık bularak büyü yaptırırlar. Büyü yapılan tarafta olmak çok zor şeyler yaşamanıza sebebiyet verir. Ancak çoğu zaman kişi üstünde büyü olup olmadığını tam ve net olarak anlayamayabilir. Sizde üzerinizde bir büyü olduğuna inanıyor olabilir ve bu konuda araştırma yaparak büyü belirtileri nedir, büyü belirtileri nasıl anlaşılır tarzı makaleleri geziyor olabilirsiniz. İşte tamda bu sebepten dolayı sizlerin akıllarında bulunan soru işaretlerini gidermek be büyü belirtileri hakkında sizlere bilgi vermek amacıyla bu makaleyi yazmaya giriştim. Umarım sizler için yararlı bir makale olacaktır. Şimdi lafı daha fazla uzatmadan konumuza giriyorum.

Dış bir göz tarafından fark edilebilecek büyü belirtileri

Büyü yapılan kişinin dengelerini oynatan çok büyük bir etkendir. Eğer çevrenizde dengesi bozulmuş bir kişi varsa bu kişide büyü olduğundan şüphelenmeniz gayet doğru ve yerinde olacaktır. büyü belirtileri nedir Dengenin bozulması derken kastettiğimiz net olarak anlaşılmaması ihtimalini göze alarak belirtme gereği duyuyorum ki iş hayatında, ev ortamında, sosyal ortamlarda sergilediği davranışlarda bozulmayı kastettim. Ancak bu konularda bir bozulma ya da terslik her zaman büyüye yorulmaması gerekir “Bu adamın sosyal çevreyle sıkıntısı var o zaman bu büyü altında, bu bir büyü belirtisi” demek her zaman doğru bir davranış değildir.

Şayet siz etrafınızdaki insanlara davranmanız gerektiği şekilde davranıyorsanız ancak çevrenizdeki insanların size karşı tutumu değişmişse sizin davranışlarınızda bir yanlışlık var demektir. Buda büyüden şüphe etmeniz için gayet yeterli bir sebeptir. Size göre doğal olan bu davranışınız karşınızdaki şahıslar tarafından farklı olarak algılanıyor ve buna göre hareket ediyor demektir. İşte tamda bu safhada durumun farkına varırsanız büyü etkisinde olup olmadığınızı anlayabilirsiniz. Bazen bu durum farklılık gösterebilir. Siz istemsizce her defasında insanlara kötü davranıyorsunuzdur. Bu davranışı sergiledikten hemen sonra yaptığınız hatanın farkına varıyorsunuzdur bu durumda büyü için bir belirti olabilir.
Yukarda bahsi geçen durumlardan birisi üçüncü kişiler tarafından gözlemleniyorsa büyü ile ilgili daha kesin belirtiler vardır demek mümkündür. Şayet büyü yapıldığını düşündüğünüz kişi ile bu bahsi geçen değişimi konuştuğunuzda kişideki değişim büyü yapılan kişi için doğal geliyorsa büyü konuşanda bilgili bir zat ile konuşmanız sizler için fayda sağlayacaktır.

Kişilerin kendi kendine fark edebileceği büyü belirtileri

Uykusuzluk, uykudan korku ile ani uyanışlar, Rüya esnasında anlamsız canlılar ya da kedi, köpek, yılan, akrep gibi canlıları görmek, bitkinlik, yorgunluk, negatiflik, yaşam enerjisinde azalma, yaşama sevincinde azalma, nerde olduğu sürekli değişen vücut ağrıları ve uyuşukluklar, tıbbi araştırmalar sonucu belirli bir kanıya varılamayan baş ağrıları, boyun ağrıları, sürekli sinirli olmak, sürekli konuşma sesleri işitmek gibi birçok belirti sizlerde büyü oluşunun belirtisi olabilir.

Facebook adresimiz

1 Comment

Add Yours →

Bir cevap yazın