Medyum Zaher - 2020

Birleştirme büyüsü

Birleştirme büyüsü

Benimle iletişime geçen kardeşlerimin en çok merak ettiği ve bana soru yönelttiği konulardan birisi olan Birleştirme büyüsü bugün ki yazımızın konusu olacak. Bu yazımızda bu işlem nedir nedir, kimler tarafından yapılır gibi soruların bazılarına elimden geldiğince cevap vermeye çalışacağım. Öncesinde konu hakkında hiçbir fikri olmayan kardeşlerimiz için kısaca büyü nedir bahsetmek istiyorum.

Büyü nedir?

Medyumlar, büyücüler ve bazı hocalar tarafından yapılan, bir konuya müdahale ederek o konuyu kendi istedikleri gibi sonuçlanmasını isteyen kişilerin başvurduğu yöntemlerden birisidir. Vefk, muska, tılsım gibi araçlarla konulara müdahale edildiği gibi büyü ile de konulara müdahale edilerek kişilerin isteğine ulaşması sağlanabilir. Kullanım alanları kişinin isteğine göre değişir. Kimi kişi bir kişiyi kendisine aşık etmek için büyü kullanırken kimi kişi büyüyü terfi almak için kullanır. Biz bugün bu işlem için konuşacağız.
Birleştirme büyüsü nedir?

Diğer adı ile geri getirme büyüsü olan bu büyü medyumlara yapılması için en çok başvurulan büyülerden birisidir. Genel olarak ayrılmış iki kişiyi tekrar bir araya getirdiği için birleştirme büyüsü olarak geçer. Aşık etme işlemi için de kullanılabilen bu büyü usta medyumlar tarafından yapıldığında oldukça güçlüdür. Bozması oldukça zordur. Büyüyü genelde medyumlar yapar ve medyumlar bozar. Bir çift için yapılan birleştirme büyüsü başka bir çift için kullanılmaz, kullanılamaz. Bunun sebebi ise büyünün yapıldığı çiftlere özel olarak hazırlanıyor olmasıdır. Yani büyünün içeriği aynı olabilir ancak yapılan işlemler, sıralamalar, miktarlar her insan için farklılık gösterir. Sonuç olarak her kapının kilidi farklı, o kapıyı açacak anahtarda dolayısıyla farklıdır. Bu sebepten ötürüdür ki birleştirme büyüsü herkes için farklı yapılır.
Etkisi nedir?

Birleştirme büyüsünün yapan kişide pek bir etkisi olmadığı kanısı kişilerde yaygındır. Ancak durum tam olarak o şekilde değildir. Herkes için geçerli olmasa bile birleştirme büyüsü yapılan bazı kimselerde hem yapan hem yaptıran taraf birbirine daha çok bağlanabilmekte. Diğer yandan büyünün yapıldığı kişide bu büyünün olduğunu nasıl anlarsınız sorusunun cevabı ise kesin olmamakla birlikte ani kararlar ve ruhsal değişimler ile bağdaştırılabilir. Her insan için bu etki aynı olmayabilir. Bünyeden bünyeye etkide farklılık gözükebilir. Ancak bu büyünün etkileri içerisinde genel olarak görülen septoma ani ruhsal değişiklikler ve ani kararlar denilebilir.

 

9 Comments

Add Yours →

hocam tırnak büyüsünü ne amaçla kullanıldığını anlattığınız için teşekkür ederim

hocam şirinlik muskası etkisini göstermeye başladı ömürlük olacağı konusunda Garanti vermiştiniz çok sağ olun sizi çok seviyorum

hayırlı günler hocam biz 4 ay önce bir ev aldık eve taşındığımız günden beri kabuslar görüyoruz hem ben hem eşim hocam evi daha yeni aldık gitsek gidemiyoruz kalsak kalamıyoruz ne olduğunu da bilmiyoruz ama bir sorun olduğuna eminiz sizi bir arkadaşım önerdi yardımcı olur dedi geri dönüş yaparsanız çok sevinirim

Bir cevap yazın