Medyum Zaher - 2020

BİR ERKEĞİ BAĞLAMAK İÇİN DUA

Bir Erkeği Bağlamak İçin Dua

Bir Erkeği Bağlamanın Amacı Nedir?

Kadınların hoşlandığı, sevdiği erkek için okuyacağı bir dua olmaktadır. Asıl amacı kişinin hislerini ortaya çıkararak dua eden kişinin fark edilmesini sağlamaktır. Gerektiği şekilde ve düzenli olarak yapılan erkeği bağlama duası sonrası dua eden kişi dikkat çekmeye başlamaktadır. Etkili bir yöntem olan dua etkilenmek istenen kişiyi dua eden kişiye sonsuza kadar bağlama amacını gütmektedir. Bağlama için yapılacak dua içerisinde etkili olması için ve geri tepmemesi için belli durumlar bulunmaktadır. Belirtilen durumlara dikkat etmek son derece önemli bir durum oluşturmaktadır. Bir erkeği kendine bağlamak için dua içerisinde bulunan iki kişi birbirine aşık olarak hayatlarını devam ettirmektedirler.

Erkeği Bağlama Duasında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bağlama duası içerisinde belirli durumlar mevcuttur. Bağlanması istenilen kişi ve dua eden kişi için geçerli olan maddelere dikkat etmekte fayda vardır. İlk durum, dua bir heves uğruna okunmamalıdır. Gerçekten istenen bir durum için yapılmalı ve okunan dualara dikkat edilmelidir. Her dua gibi erkeği bağlama duası içerisinde de niyet önemli olmaktadır. Dua okuyan kişi duanın etkileri ve sonuçlarının hayırlı olmasını düşünerek duayı okumalıdır. Ayrıca dua sonucu bağlanması istenen kişinin var olması gerekmektedir. Duanın okunup bilinmeyen bir kişinin dua okuyan kişiye bağlanması beklenmemelidir. Duanın gerçekleşmesi için belirli bir süre beklenmelidir. Bazı durumlarda kısa sürede bazı durumlarda ise uzun bir sürede dua kendini göstermelidir. Ayrıca duanın kabul olabilmesi için ise kalpten istenerek okunması gerekmektedir.

Bağlama Duasının Etkileri Nelerdir?

Kalpten ve gerçekten istenerek okunan dua belirli bir süre içerisinde kabul olabilmektedir. Duanın kabul olması sonrasında ise gözle görülür etkiler bulunmaktadır. Etki altına alınması istenen erkek dua eden kişiye ilgi göstermeye başlayabilmektedir. Doğru bir şekilde okunan dualar sonrası istenen kişide dikkat çeken bir değişim oluşmaktadır. Dua sonrasında oluşan etkiler dua eden kişiye bağlı olmaktadır. Kalpten istenen bir dua daha etkili olarak sonuçlanabilmektedir. Ayrıca dua günün her zamanında okunabilmektedir. Ancak belirli bir zaman diliminde dualar gerçekleşebilmektedir. Duanın etki göstermesinin bir diğer yolu ve gerekliliği ise dua edildiğine dair hiçbir bilginin kimse ile paylaşılmaması durumu olmaktadır.

Facebook adresimiz

4 Comments

Add Yours →

hocam yaptırdığımız yumurta büyüsü sonucunu erdi hiç beklemiyordum çok teşekkür ederim çok sağ olun ellerinizden öperim

Bir cevap yazın