Medyum Zaher - 2020

BAŞARILI MEDYUM

BAŞARILI MEDYUM

Başarılı medyum demek bir işin üstesinden gelebilmek , o işte üstün olmak , bir ünvan elde edebilmek anlamanına gelebilmektedir . Başarılı medyumlar ise gerçekten zor bulunmaktadır ve gerçekten az kalmışlardır başarılı medyumlar ile herkes çalışmak ister kim istemez ki kesin sonuç alabileceği birisi ile işlem yaptırmak ? Tabi ki herkes ister fakat bu iş bu kadar basit değildir çünkü başarılı olduğunu düşündüğünüz insanlar sahtekar çıkabilir . Peki buna nasıl engel oluruz ? cevabı basit araştırarak . Araştırmak sizlerin en ama en büyük şanslı olduğu nokta birazcık azim ve doğru araştırma sonucunda ise kendi işinizde , kendi sorununuz da yardımcı olabilecek olan başarılı medyumu bulabileceksiniz. Başarılı medyum denildiğinde aklınıza gelen ilk şey işimizi halledecek kişi olmasıdır fakat başarılı medyumları diğer medyumlar arasından nasıl ayıklaya biliriz ? nasıl seçebiliriz ?

 1. Resmi ve ruhsatlımı
 2. güvenilir medyum mu ?
 3. profesyonel medyum mu ?
 4. Araştırdığınızda olumlu sonuçları var mı ?
 5. çevrenizde ise biliniyor mu ?
 6. Referansları var mı ?

Bu araştırmalarınız doğrultusun da tabi ki kesin olarak güven alamayabilirsiniz . Fakat öneriler , önerenler samimi , gerçekçi , ciddi geliyorsa o medyum bir sıfır önde olabilir bunlar göz önünde bulundurulabilir konulardır . Başarılı medyumlar gerçekten başarılı ise zaten sizin onları aramanıza gerek kalmaya bilir onlar sizin karşınıza çıkarlar bir yerde . Eğer ki başarılı zannederseniz zaten başınıza gelebilecekleri az çok tahmin edebiliyorsunuz . Çünkü bu devirde sadece para değil umudu da söz konusu insanın. Peki hocam dikkat etmemiz için gerekenleri anlattınız bir de dikkat ettik fakat yinede olumlu sonuç alamadık bu durumlar da ne olabilir anlatır mısınız ? Tabi ki . Bunlar aşağıda belirteceğim gibi olacaktır.

 1. Eğer ki yaptırdığınız işlem başarısız olursa yapan kişi medyum ise o hariç size Musallat
 2. Cin musallatı.
 3. Cinlerin aşık olması
 4. rahatsızlık
 5. Psikolojik rahatsızlıklar
 6. Karakteristik problemler
 7. Davranış bozuklukları
 8. Kötü rüyalar (kabuslar)
 9. Bedensel , Fiziksel değişiklikler

gibi bir çok sebebi olabilir sizlerde bunlardan koruna bilmek için ya gerçekten başarılı medyuma denk gelmelisiniz yada gerçekten çok sağlam ve güvenilir bir araştırma içinde bulunmalısınız. Yoksa yukarıda bahsettiğim sonuçlar ile yüz yüze gelmeniz çok olağan bir sonuçtur bunlara dikkat etmeniz sizler için başarılı büyü yapan medyum bulmak kadar değerli bir hareket olacaktır.
Eğer ki sizlerde başarılı büyü yapan hoca arıyorsanız Medyum Zaher SEKMEN’e başvurabilirsiniz.

Bir cevap yazın