Medyum Zaher - 2020

BAŞARI MUSKASI NEDİR

BAŞARI MUSKASI NEDİR

Başarı muskası nedir ? Bazı insanlar başarılı olmak için başarı muskası yaptırmak isteyebilir. İnsanlar ticaret ve sosyal hayatlarında başarılı olmak isterler. Bu tarz durumlarda Başarı muskası etkili duaların yazılması ile çeşitli şekillerde kullanılmaktadır. Bu konuda uzman medyumlardan yardım almak doğru bir karar olacaktır. Bu muskayı yaptırmak isteyen kişiler medyum tarafından yönlendirilmesi gereklidir. Bu tarz durumlar da kendilerini ticaret ve başarı konusunda geliştirmek isteyenler medyumlar tarafından hazırlanan bu muska çeşitli şekillerde uygulanması vardır. Bu uygulamalar konusunda kafanıza takılan soruları da hazırlayan medyuma sorabilirsiniz. Bu muskayı yaptıran kişiler genellikle ticaret hayatlarında başarılı olmak istemektedirler. Bu konuda yardım almak için akla gelen ilk isim medyum Zaher Sekmen’dir. Peki başarı muskası nedir ?

 

BAŞARI MUSKASI KULLANIM AMAÇLARI

İnsanların hayatında başarıyı yakalamasını daha mutlu olmasını amaçlayan bir işlemdir. Her medyumun yapabileceği türden bir işlem değildir. Bu işlemin yapılabilmesi için belirli bir yetkinlikte olmak gerekir bunun yanı sıra bu işlemin yapılacağı kişide belirli yetkinliklere sahip olmalıdır. Bu tarz işlemler de sahip olunan Bu muska kendi içinde de kişinin niyetine göre ayrılmaktadır. Başarı muskasının kullanım amaçları kendileri için de olabilir başkası içinde yaptırılabilir.Bu muska doğru kullanıldığında kişileri daha başarılı bir hayata geçiş yapmaktadırlar.

 

MUSKA YAPAN MEDYUMLAR

Bu büyüyü yapmak her medyumun veya herhangi bir kişinin anlayacağı bir iş değildir. Sadece alanında uzman medyumlar tarafından yapılmalıdır. Bu medyumlar bu muska konusunda yardım edebilecek kadar bilgi ve ilim sahibi olmak zorundadırlar. Başarı muskası denince akla gelen ilk isimlerden biri muska yapan medyum Zaher Sekmen hocadır. Zaher hoca kendisi 27 yılı aşkın bir süredir insanlara başarı muskası ile yardım etmiş ve kısa sürede sonuca ulaştırdığı için de başarılı olmuş bir medyum dur. Kendisi insanlara yardım etmek için çalışmış ve öğrenci yetiştirmiş bir kimse olmakla birlikte yurt dışındaki başarı muskası yapan hocalar da Zaher hocanın öğrencileri dir. Bu konuda kesin sonuç elde etmek için medyum Zaher hocadan yardım almak doğru bir karar olacaktır. Başarı muskası yapan medyumlar dan en başarılı olanı Zaher hocadır.

 

Facebook adresimiz

7 Comments

Add Yours →

ben rüyamda çok değişik şeyler görüyorum hani derler ya rüyalar bilinçaltıdır diye benim bilinç altımda öyle şeyler olması imkansız hayatımda görmediğim duymadığım şeyler hocam ve çoğunluğu kabus bende bakım yaptırmak istiyorum

hocam şirinlik muskası etkisini göstermeye başladı ömürlük olacağı konusunda Garanti vermiştiniz çok sağ olun sizi çok seviyorum

hocam sevdiğim adamı elinde çiçekle kapımda görünce çok şaşırmıştım sizin sayenizde geri geldi çok şükür

Bir cevap yazın