Medyum Zaher - 2020

Başarı muskası hakkında herşey

Başarı muskası

Başarı muskası hakkında herşey siz değerli kardeşlerimizin bilgisi olmadığını ve bu muskayı çok merak ettiğinizin farkındayım. Bu sebepten ötürü siz değerli kardeşlerime muska nedir, başarı muskası nedir, başarı muskası-başarı tılsımı nasıl yapılır, para ve başarı büyüsü hakkında sizlere bilgi vermeye çalışacağım. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan konuya giriş yapalım.

Başarı Muskası nedir?

İnsanlar hayatları boyunca sıkıntılar yaşarlar bu sıkıntılarının çözümünü kimi insanlar dış kaynaklarla ararlar ve bulurlar. Bu dış kaynaklardan biriside medyumlar ve hocalardır. Medyumlar ve hocalar sayesinde insanlar sıkıntılarına çözüm bulabilir medyumların bu sıkıntılara çözüm olmak için kullandığı farklı araçlar/yöntemler vardır. Muskada bu araçlardan birisidir. başarı muskası hakkında herşey Medyumlar muska yardımıyla kişilerin sorunlarına çözüm olur. Ancak muska dediğimiz şey bizim için daha farklı çağrışım yapmakta ve farklı anlaşılmaktadır. Ne gibi diye soracak olursanız muska denildiğinde aklımıza cinlerden, büyülerden koruyan belirli bir materyalin içerisindeki özel dua gelir. Bu yanlış değildir evet muska insanları genel olarak kötülüklerden korumak için yapılan bir işlemdir.
İnsanları kötülüklerden koruyan ve muska denilen bu nesneler tılsımlar ile aynı şeydir. Yani yapılan şey aslında bir tılsım yazarak insanları korumak kısaca koruyu tılsımlar yazmaktır. İnsanlar koruyucu tılsım demek yerine muska demeyi tercih etmiştir. Başarı muskası, aşk muskası, evlilik muskası, terfi muskası diye çeşitlendirip adlandırdığımız işlemlerin tamamı tılsımdır. Yani başarı tılsımı, aşk tılsımı, evlilik tılsımı, terfi tılsımı gibi ikisi de aynı kapıya çıkmaktadır.

 Başarı tılsımı nedir?

İnsanların hayatında başarıyı yakalamasını daha mutlu olmasını amaçlayan bir işlemdir. Her medyumun yapabileceği türden bir işlem değildir. Bu işlemin yapılabilmesi için belirli bir yetkinlikte olmak gerekir bunun yanı sıra bu işlemin yapılacağı kişide belirli yetkinliklere sahip olmalıdır. Diğer türlü yapılan işlemin tutmama ihtimali vardır.

Başarı muskası başarı tılsımı nasıl yapılır

Bunun nasıl yapıldığını detaylı olarak anlatamayacağım ne yazık ki bunun ana sebebi ise uyarılarıma uymayarak bu işlemi yapmaya kalkabilecek insanlardır. Eğer detaylı olarak nasıl yapılacağını anlatırsam yetkinliği olmayan insanlar buna kalkışarak başlarına sıkıntı açabilirler ancak ben kabaca nasıl yapılacağını ne gibi şeyler gerektiğini sizlerle paylaşacağım. Bunları sizlerle paylaşmadan öncede belirtmekte fayda var. başarı muskası hakkında herşey Kendi başınıza bu işlemi yapmaya kesinlikle ve kesinlikle kalkışmayın yapılan işlemin geri dönüşü sizlere çok sıkıntılı olacaktır. Şimdi lafı daha fazla uzatmadan kabaca başarı tılsımı nasıl yapılır anlatayım.
Öncelikle kişinin bilgileri kesinlikle gereklidir. Kişinin anne adı kendi adı doğum tarihi başarıyı ne konuda istediği ilk etapta gereken bilgilerdir. Sonrasında medyum kişi için özel hesaplamalarla birtakım dualar hazırlar bu dualar özel bir şeye (Hayvan derisi, papirüs, kumaş parçası gibi) özel maddeler ile yazılarak sarılır, kutulanır ve kişiye verilir.

Para ve başarı büyüsü

Başarı tılsımı ile aynı kapıya çıkan işlemdir. Bu sefer başarı muskası ya da başarı tılsımı demek yerine para ve başarı büyüsü denilmiştir. Bu işleminde yapılışında farklılık yoktur diğer anlattığım şeylerin aynısı bu işlemde de geçerlidir. Sadece Başarı tılsımının bir alt sınıfıdır diyebiliriz. Onun dışında her tür başarı tılsımı ile birebirdir diyebiliriz.

Facebook adresimiz

4 Comments

Add Yours →

Bir cevap yazın