Medyum Zaher - 2020

BARDAK BÜYÜSÜ

Bardak Büyüsü

Bu işlem bir bağlama büyüsüdür ve ismini büyüyü yaparken bardak kullanılması nedeni ile almıştır. Bağlama büyüleri aşık etmek amacı ile yapılan büyü türlerinden birisidir. Bu büyü türlerinden birisi de bardak büyüsüdür ve en çok kullanılan bağlama büyülerinden birisidir. Bardak büyüsünde bir bardak su ve bir miktar su ile yapılıyor. Gerekli olan bu materyaller temin edildikten sonra hüddamın adı söylenerek büyü tamamlanıyor. Hüddamın adı bu işlemi  yaparken üç aşamada söylenir.
Öncelikle bardağa su doldururken sonraki aşamada şekeri kaşığa dökerken ve en sonunda da şeker ile dolun olan kaşığı bardağın yan kısmına koyarken söylenir. Bu aşamadan sonra ise bardak büyüsü için gerekli olan tılsımlar okunarak son aşamaya gelinmiş olur. Bardak büyüsündeki son aşama ise kaşıkta bulunan şekerin suya bırakılmasıdır. Bu işlem yapılırken yine hüddamın ismi üç kez tekrar edilir. Bu işlemlerden sonra ise son aşama olarak büyü yapılması istenen kişinin suyu içmesi ile bardak büyüsü tamamlanır.

Bardak ile Yapılan Belli Başlı Büyüler

Bağlama büyülerinin ortak özellikleri bardak kullanılmasıdır. Bunun yanı sıra kesme toz şeker de diğer kullanılan önemli materyallerden birisidir. Bu büyülerin en önemli özelliği su ile şekerin karıştırılarak büyü yapılması istenilen kişiye içirilmesidir. Bu nedenle bu tarz hazırlanan büyüler bardak büyüsü olarak nitelendirilir. Bardak büyüsü gibi büyüler bir kişinin sevdiği bir kişiyi kendisine bağlanması için yapıldığı için zararlı büyü çeşitlerinden görülmez.
Çoğu kez bardak büyüsünü kişiler kendileri yapmak isterler. Ancak hangi büyü türü olursa olsun ruhani varlıklardan yardım alınarak yapıldığından konusunda uzman kişilere yaptırılmadığında büyük sorunlar arz edebilir. Yapılacak en ufak bir hatada enerjilerin farklı yönlendirilmesine neden olacağından büyü yapan ve yaptırılan kişilere olumsuz tesirler ile etki etme durumu söz konusu olabilir. Bu nedenle bardak büyüleri çok kolay bir uygulama olarak gözükmüş olsa da mutlaka uzman bir medyum tarafından yapılması gerekiyor.

Bardak Büyüsü İçerisinde En Önemlisi

Bardak büyüleri içerisinde yer alan canbar büyüsü en sık kullanılan büyü türlerinden birisi olarak biliniyor. Bu büyüde tabak şeklinde kesilmiş bir hayvan derisi bardak ağzı yardımı ile çember çizilir. Bardak istenilen büyünün gerçekleşmesi için kullanılan en önemli materyaldir.

Facebook adresimiz

Loading comments...