Medyum Zaher - 2020

BALMUMU BÜYÜSÜ

Balmumu Büyüsü Nedir?

Bu büyü kötü ya da iyi amaçla yapılabilen bir büyüdür. Bu nedenle konunun ehli kişilerce yapılmaması durumunda hata yapma riski oldukça yüksektir. Bu işlemi yanlış yapıldığında etkisi ters yönde etkili olabiliyor. Bu nedenle bu büyüyü yaptırmak isteyen kişiler konusunda uzman kişilere başvurması gerekiyor. Balmumu büyüsünde insan şeklinde olan balmumlarına iğnesiz ya da iğneli bir şekilde işlem yapılarak tamamlanır. Eğer ki balmumu büyüsü iyi niyet amacı ile yapılmış ise kişiler arasında muhabbet ve iyi niyet artar. Ancak kötü niyetle yapılmış ise kişinin işi ve ailesi tamamen dağılır. Balmumu büyüsü kolay yapılması nedeni ile günümüzde sıklıkla tercih edilir. Kişilerin iyilik ve kötülük amacı ile kolaylıkla yapılmasını sağlayan bir büyü türüdür. Her büyüde dikkat edildiği gibi balmumu büyüsünde de yapılış sırasına dikkat edilmesi gerekiyor.

Balmumu Büyüsü Nasıl Yapılır?

Balmumu büyüsü yaparken genellikle aşk ve sevgi vurgusu yapılmalıdır. Kişinin sevdiği insanın ismi bir mumun üzerine yazılır. Aynı zamanda o kişinin anne ismi de yazılır. Sonraki aşamada ise mum üzerine 1000 adet esma okunmalıdır. Bu işlemler bittikten sonra gece yarısında bu büyüyü yapan kişi bu mum nasıl yanıyorsa sen de benim için öyle yan diyerek mumu yakar ve büyü süreci başlar. Mum yaklaşık olarak 5 dakika yandıktan sonra söndürülür. Bir sonraki gün de bir önceki gün yapılan işlemler aynen yapılır. Mum üzerinden yapılan bu işlem 7 gece boyunca tekrar edilerek yapılır. 7 günün sonunda erimiş olan mum tamamen ateşe atılır ve son aşamada yine kişi aynı sözleri tekrar eder.

Balmumu Büyüsünün Bozma

Balmumu büyüsü oldukça etkili bir büyü türü olduğundan dolayı bu büyünün bozulması için uzman bir medyum ve hocadan yardım alınması gerekiyor. Etkili büyüler arasında yer almasından dolayı bazı durumlarda balmumu büyüsünün bozulması da oldukça zaman alabiliyor. Balmumu büyüsünde dikkat edilmesi gereken en önemli nokta büyünün bozulması isteniyorsa kesinlikle kişiler kulaktan dolam işlemleri kendi başlarına yapmamaları gerekiyor. Aksi takdirde büyü bozulmaz ve ters etkiler göstererek içinden çıkılmaz bir hal alabilir.

Facebook adresimiz

7 Comments

Add Yours →

hocam bu işi bir tek siz çözersiniz benim nişanlım nikah günü aldıktan sonra beni terk etti sebebini bile bilmiyorum büyü yapıldığını düşünüyorum

valla ben inanmıyordum ama bu kadar güzel yorum var ki bende yaptırcam artık inanıyorum

Bir cevap yazın