Medyum Zaher - 2020

BAKIR BÜYÜSÜ

BAKIR BÜYÜSÜ

Bakır büyüsü çok eski zamanlardan beri kullanılan ve günümüze kadar gelen çok etkili bir işlemdir. Genellikle bağlama geri getirme aşık etme gibi alanlarda kullanılan bakır büyüsü etken madde olarak eritilmiş bakır kullanılır. Bu tarz işlemler çok etkili olup ilim sahibi olmayan bir kişi tarafından yapıldığında sonuçları çok kötü olabilir. İnternet üzerinden yapılan aramalarda evde yapılan büyüler arasıda gösterildiğini görmüştük. Ancak bu yanlış bir bilgidir. Hiçbir işlemi evde tek başınıza yapmamanız gereklidir. Bu hem çok tehlikeli hemde yapılacak olan işlemin kötü sonuçlar doğurmasına sebep olacaktır. Bu tarz büyüleri sadece alanında uzman kişiler tarafından yapılması gereklidir. Bu konuda en başarılı isim medyum zaher sekmen hocadır. Kendisi uzun yıllardır. bu işlemleri yapmaktadır. Kendisine yardım istemek için giden kişilere bu tarz büyüleri kullanarak yardım etmiştir.

BAKIR BÜYÜSÜ YAPAN HOCA

Bakır büyüsü yapan hoca denince akla ilk gelen isim medyum zaher sekmen hocadır. Kendisi 27 yılı aşkın bir süredir bu işlemleri yapmış ve yapmaya da devam etmektedir. Bu işlemler hem çok etkili hemde geri dönüşü çok zor olan işlemlerdir. Bakır büyüsü yapan medyum olarak da bilinen medyum zaher sekmen kendisi bu işlemleri yaparken sonuçları hakkında kişileri uyarmaktadır. Hem kendisi hemde yetiştirdiği ve yetiştirmeye devam ettiği öğrencileri ile binlerce aile çift ve insana yardım etmiş ve onların mutlu birer yuva kurmalarını sağlamıştır. Kendisi yurt içinde ve yurt dışında seminerler vermiş biri olarak medyum olarak çalışan mezun ettiği öğrencileri ile de hala irtibat halinde olup kendisi asla yanlış bir işleme imza atmamıştır. Bu güne kadar yaptığı bütün işlemleri çok kısa bir süre içinde sonuçlandıran medyum zaher sekmen hoca bu özelliği nedeniyle insanların dikkatini çekmiş ve kendisini tercih etmelerine sebep olmuştur. Öğrencilerinden her biri kendisi kadar titiz davranışlarda bulunan medyum zaher sekmen hoca bu özelliğini öğrencilerine de aşılamayı başarmıştır. Kendi gibi öğrencileri de hiçbir yanlış veya eksik bir işleme imza atmamışlardır. Bu tarz işlemleri uygularken kendisine danışmayı asla ihmal etmezler.

Facebook adresimiz

4 Comments

Add Yours →

hocam bana da bir muska yazın nazardan öyle çok başım ağrıyorki doktor doktor geziyorum bir torba ilaç kullandım fayda yok siz belki yazsanız bir muska düzelirim inşallh

Bir cevap yazın