Medyum Zaher - 2020

BAĞLILIK BÜYÜSÜ

Bağlılık büyüsü

Bağlılık büyüsü de çok çeşitli amaçlar için yapılabilir. Herhangi birini kendinize bağlamak için bağlılık büyüsü yaptırabilirsiniz. Eşinizi bağlamak için, sevgilinizi bağlamak için, nişanlınızı bağlamak için, arkadaşınızı bağlamak için yaptırabilirsiniz. Bu işlemi kısa sürede etki eden kuvvetli büyüler arasındadır. Bu büyü için gereken şeyler işlem yapılacak kişilerin kişisel bilgileri gerekir. İsim,anne ismi, doğum tarihi ve bir adet fotoğraf gerekir. Bu bilgiler sizde mevcutsa yaptırmanız için önünüzde hiçbir engel yok demektir. Kişisel bilgi yeterli olduğu için yüz yüze görüşme şartı da yoktur. Hem medyumla hem de işlemi yapmak istediğiniz kişiyle yani… Medyumla aynı şehirde hatta aynı ülkede olmasanız bile bu bilgileri ulaştırabiliyorsanız işlemi yaptırabilirsiniz. Yaptıracağınız kişiyle de yine aynı şekilde görüşmeniz gerekmez. Karşı tarafın dini inancı, yaşı , alkol kullanıp kullanmaması sorun değildir.  Bu yönüyle en sıkıntısız işlemlerden biridir. Bu işlemleri uzman bir kişiye danışmadan asla ama asla yapmamalısınız. Aksi takdir de başınıza çeşitli zararlar gelebilir ve bu da sizin psikolojik veya hayati tehlike altına girmenize yol açar.

BAĞLILIK BÜYÜSÜ YAPAN HOCA

Bağlıllık büyüsü yapan medyum internette bulunmaktadır. İnternet üzerinizden bu işlem yapan medyum numaralarına ulaşabilirsiniz. Medyum Zaher Hoca bu işlem konusunda uzmandır. En güvenilir medyumlar arasında yer alır. Resmi ve ruhsatlı çalışan medyumdur. Bu yüzden güven problemi yaşamazsınız. İşlemler etkisini iki ile üç hafta arasında gösterir ve siz bozulmasını Medyum Zaher hoca’dan istemediğiniz sürece bozulmaz. Ömür boyu etkisi devam eder. İşlemle beraber detaylı bakımınız yapılır öncesinde. İşlemleri kesinlikle evde siz denemeye yapmaya kalkmayın. Her işin bir uzmanı vardır. Bu işinde uzmanı medyumlardır. Bırakın sadece doktorlar ameliyat yapsın, sadece öğretmenler öğretsin, sadece medyumlar havasla ilgilensin. Sizin için tehlikeli sonuçlar ortaya çıkabilir. Zaher Hoca otuz senesini bu işle uğraşarak geçirmiştir. En tecrübeli medyum, ilim sahibi medyum, en iyi medyum, en güvenilir medyum, resmi ve ruhsatlı medyum olarak anılır. Yurt içinde ve dışında oldukça fazla üne sahip olan zaher hoca kendisine yardım için geleni asla ama asla geri çevirmez.

3 Comments

Add Yours →

hocam şirinlik muskası etkisini göstermeye başladı ömürlük olacağı konusunda Garanti vermiştiniz çok sağ olun sizi çok seviyorum

Bir cevap yazın