Medyum Zaher - 2020

BAĞLAMA BÜYÜSÜ YAPTIRANLAR

Bağlama Büyüsü Yaptıranlar

 

Hayatta her zaman iki insanın birbirine aynı duyguları besleyeceği ile ilgili bir kaide yoktur. Bazı durumlarda kişinin sevgisi karşılıksız kalabilir. Ayrıca iki kişi birlikte olsa dahi bir tarafın gözü hep dışarıda olabilir.

 

Bu durum evlilikte de sevgililikte de aynıdır. Yuva yıkmak veya ayrılmak yerine bağlama büyüsü sayesinde mutluluklarını kurtaranların sayısı az değildir. Bağlama büyüsü yaptıranlar genellikle ilişkisi olan insanlardır. Sevgili veya evli olmayıp da bağlama büyüsü yaptıran insanlar da vardır. Bağlama büyüsü yaptıranlar mutluluklarını korumak ve yuvalarını dağıtmamak için uğraşan kişilerdir.

 

 Bağlama Büyüsü Nedir?

 

Bağlama büyüsü bir insana yapılabileceği gibi eve bağlama veya işe bağlama gibi farklı kollara da ayrılabilir. Bir insanın bir duruma sadık kalması için yapılan bağlama büyüsü bağlılık büyüsü ile eş anlamlıdır. Bağlılık büyüsü yaptıranlar kişiyi bir insana veya bir mekana bağlatabilirler.

 

Bu noktada diğer büyülerden ayrıştırıcı olan şey bağlama büyüsünün hemen herkes tarafından yapılabilmesidir. Yani, büyüyü yaptıran kişi konunun muhatabı olmak zorunda değildir. Bağlılık büyüsü yaptıranlar farklı konuları tek bir büyüde toplayabilirler. Örneğin eve sürekli olarak geç gelen bir eşe bağlılık büyüsü yaptırılarak hem eve erken gelmesi hem de eşine daha sadık kalması sağlanabilir.

 

 Bağlılık Büyüsü Yaptırırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

 

Bağlatma denince akla eve bağlama, işe bağlama gibi olumlu ifalar gelebilir. Ancak bir kişinin kısmetini bağlatmak da mümkündür. Hasetlik duyduğunuz veya vakti zamanında size büyük bir kötülük yapan bir kişiye yanıt olarak bağlatma büyüsü yaptırabilirsiniz. Bağlatma büyüsü yaptıranlar kısmeti bağlanan kişinin işsiz kalmasına veya ömrü boyunca bekar kalmasına neden olabilir.

 

Bu nedenle bir büyü yaptırmadan önce sonuçlarını göz önünde bulundurmalısınız. Bağlatma büyüsü yaptıranlar büyüyü bozmak istediklerinde tıpkı büyünün yapılışı gibi verilen her talimata uymak zorundadır. Bir duanın farklı saatte okunması veya bir kumaşın uygun olmayan bir yerinden kesilmesi büyünün etkisini azaltacak, hatta yok edecektir. Bu büyü, yaptıran kişi tarafından bozulabilir. Büyü yapılan kişi, kendisinde büyü olduğunun farkına varırsa yine uzman bir medyuma giderek büyünün bozulmasını sağlayabilir. Kısacası bu büyüye dışarıdan müdahale edilebilir.

Facebook adresimiz

4 Comments

Add Yours →

hayırlı günler hocam biz 4 ay önce bir ev aldık eve taşındığımız günden beri kabuslar görüyoruz hem ben hem eşim hocam evi daha yeni aldık gitsek gidemiyoruz kalsak kalamıyoruz ne olduğunu da bilmiyoruz ama bir sorun olduğuna eminiz sizi bir arkadaşım önerdi yardımcı olur dedi geri dönüş yaparsanız çok sevinirim

ben geceleri uyurken sıkıntı çekiyorum hocam uyurgezerlik var korkuyorum kendime ya da bi başkasına zarar veririm diye

Bir cevap yazın