Medyum Zaher - 2020

BAĞLAMA BÜYÜSÜ YAPAN HOCALAR

BAĞLAMA BÜYÜSÜ YAPAN HOCALAR

Bu büyünün tarihi çok eskilere dayanmaktadır. Bu büyü bir kimseyi bağlamak, aşık etmek için yapılır. Sevdiğinden ayrılanlar, eşinden boşananlar, evliliği kötü gidenler, platonik aşk yaşayanlar giden sevgiliyi geri getirmek isteyenler bu büyüyü yaptırabilir. yirmi yedi çeşit bağlama büyüsü vardır. Bu büyülerden hangisi sizin için kesin sonuç verecekse medyum onu görür ve uygular. Bunu ise yıldızname bakımı yaparak öğrenir. Bakımda çıkan sonuca göre işlem şekillenir. Örneğin bakımda kaşık büyüsü çıktı ise kaşık büyüsüne ait malzemeler alınır ve bunlar uygulanır veya nohut büyüsü çıktı ise buna göre malzemeler alınır. Bunların hepsinden işlem yapılacak kişi haberdar edilir. Bakımın yapıldığı zaman kişi ile konuşulur ve bakım sonucu ne ise o paylaşılır.

Aşk büyüsü yaptırmak isteyenler ilk önce bağlama büyüsü yapan hocalar araştırması yapar. Medyum seçiminden sonra medyum sizin vekaletinizi alır. Bu vekalet ile ona sizin adınıza işlem yapma yetkisi vermiş olursunuz.Bu uzun ile sizin hiçbir şey yapmanıza gerek kalmaz. Bağlama büyüsü yapan medyumlar sizin adınıza her şeyi halleder. Size ise sonucu beklemek kalır. Bu işlem için hem sizin hem de sevdiğiniz kişinin ismi anne ismi, doğum tarihi bilgileri gerekir. Eğer bilmediğiniz veya doğruluğundan şüphe ettiğiniz bilgiler var ise bunun yerine bir fotoğraf da yeterli olmaktadır. Eğer medyum ile yüz yüze görüşme imkanınız var ise saç teli, tırnak, kişiye özel bir kıyafet, iç çamaşırı, kan damlası da kullanılabilir.

Bağlama büyüsü yapan medyumlar

Bu büyüyü yapacak medyumun ilmi yüksek olmalıdır. Eğer işlemin terse tepmesini istemiyorsanız veya hayal kırıklığı yaşamak istemiyorsanız hocanızı iyi seçin. Medyum Zaher Sekmen işlemlerini garantili olarak yapmaktadır. Yaptığı tüm işlemler kesin sonuç garantilidir. İçiniz rahat bir şekilde hocamız ile işlem yapabilirsiniz. Bağlamanın yanı sıra aşk büyüsü, canbar büyüsü, yumurta büyüsü, ermeni büyüsü, süryani büyüsü, at nalı büyüsü, domuz yağı büyüsü, kiriş büyüsü, nohut büyüsü, kaşık büyüsü, ceviz büyüsü fasülye büyüsü, mum büyüsü, ateş büyüsü, vodo büyüsü, sabun büyüsü, iğne büyüsü, muska, vefk, yıldızname bakımı, su bakımı da yaptırabilirsiniz.

Facebook için tıklayın

2 Comments

Add Yours →

Bir cevap yazın