Medyum Zaher - 2020

BAĞLAMA BÜYÜSÜ YAPAN HOCA

BAĞLAMA BÜYÜSÜ YAPAN HOCA

Bağlama büyüsü yapan hoca ; ceviz, büyüsü  ,kaşık büyüsü , nohut büyüsü ,soğan büyüsü ,adet kanı , papaz büyüsü , ermeni büyüsü , Süryani büyüsü, canbar büyüsü  gibi bir çok isme sahip olan fakat işlem olarak aynı sonucu taşıyan büyüleri yapan hocalara denir . bağlama büyüsü yapan medyum arıyorsanız her denilene kulak asmamanız gerekli ilk başta karşınızdaki medyumun diğer yazılarımda da anlattığım gibi gerçek olup olmadığını anlamanız gerekli bunu eski yazdığım yazılarımdaki gibi işlem öncesi bakım yapıp yapmadığı bakımda çıkana göre hareket edip etmediği veya da birşeyler sorulduğun da bu sorunları cevaplama yanlışımı değil mi? Bunların hepsi önemli ve dikkat edilmesi gereken unsurlardır bunların yanında biliniyormu referansları çok varmı başarılarının kanıtı var mı ? yoksa sadece karşınızda ben medyumum diyen birisimi duruyor bunlarda etkileyici birer unsur sayılabilirler tabiki . bağlama büyüsü yapan hocayı buldunuz ve artık ben bu medyum ile çalışırım dediniz fakat ne tür bir işlem denemeliyim sorusu geldiyse aklınıza ilk denetmeniz gereken işlemler rahmani işlemler olmalı bunu söylememin sebebi bütün bağlama işlemleri rahmani değildir bit  kısmı rahamani , bir kısmı kara büyü olarak adlandırılabilir peki bu rahmani olan ve rahmani olmayan büyüler hangileridir ? Aşşağıda belirttiğim gibi sıralamk yanlış olmaz.
Rahmani büyüler

  • Canbar Büyüsü
  • Ceviz Büyüsü
  • Nohut büyüsü
  • Kaşık Büyüsü
  • Soğan büyüsü

Pek birde rahmani olmayan büyüler yani kara büyüler vardır bağlama büyüsü etkisi gösteren peki bunlar hangileridir ?

KARA BÜYÜLER

1Adet kanı büyüsü
2- papaz büyüsü
3- ermeni büyüsü
4- Süryani büyüsü
Olarak adlandırılmaktır.Bunlardan dilediğinizi yaptıra bilirisiniz fakat kara büyüler için yaptıracak bir medyum bulmalısınız çünkü bu konularda herkesin yardımcı olacağını düşünmeyin ancak anlaşması olanlar veyahut cinler arasında arkadaşı olanlar bu tarz kara büyüleri yapabilirler eğerki sizde bağlama büyüsü için yukarda ki kara büyülerden birini istiyor ve yaptırmak istiyorsanız Medyum Zaher SEKMEN’e baş vurabilirsiniz.

BAĞLAMA BÜYÜLERİ NE KADAR SÜREDE ETKİ EDER ?

Bu yapılan işleme göre değişiklik göstere bilir mesela ceviz büyüsü ve adet kanı büyüsü zamanlama konusunda gerçek farklılık gösteren iki büyüdür mesela ceviz büyüsü gerçekten profesyonel bir medyum ile çalışısıldıysa en geç iki hafta içerisinde sonuç vermektedir fakat adet kanı öyle değildir bu tabiki yaptırılan medyumlada bağı olan bir ilişkiye bağlı olsa da birazda yaptırılan cinlerle alakalıdır bu sebeple bu işlem iki gün ile yirmi bir gün arasında bir sonuç süresinde bağlı kalmaktadır yani anlatak istediğim , ceviz, büyüsü  ,kaşık büyüsü , nohut büyüsü ,soğan büyüsü ,adet kanı , papaz büyüsü , ermeni büyüsü , Süryani büyüsü, canbar büyüsü burada adı geçen yani bütün bağlama büyüleri için geçerlidir.

Bir cevap yazın