Medyum Zaher - 2020

BAĞLAMA BÜYÜSÜ NEDİR

Bağlama Büyüsü nedir

 

Aşk büyüsü de denilen bağlama büyüsü çiftlerin birlikteliklerinde karşılaştıkları hem duygusal hem de cinsel problemlerin üstesinden gelmek adına yapılabilen bir büyü türüdür. İlişkisinde sorun yaşayan pek çok kişi bağlama büyüsü nedir merak etmektedir.

 

 

Hemen her işte olduğu gibi gizli ilimlerde de işini büyük bir özenle yapan ve işinde usta olan isimler bulunmaktadır. Bu nedenle öncelikle dikkat edilmesi gereken nokta bağlama büyüsü yapan medyum tercihinizdir. Birçok alanda olduğu gibi bu alanda da aslında hiçbir şeyden anlamayan ve insanların maneviyatları ile oynayarak para kazanan pek çok insan yer almaktadır. Bu sebeple bağlama büyüsünü kime yaptıracağınız çok önemlidir.

 

 Bağlama Büyüsü Kime Yapılır?

 

Bağlama büyüsü adından da anlaşılacağı üzere ilişkilerinde sorun yaşayan erkek ya da kadınların partnerleri için yaptıkları bir büyü türüdür. Bu sayede birlikteliklerindeki duygusallık, cinsellik ve benzeri konulardaki anlaşmazlıkları ortadan kaldırarak yeniden ilişkilerine ve kendilerine bağlanmalarını sağlamaktadırlar. Yani bağlama büyüsü kimlere yapılır sorunuzun cevabı eşinize ya da birlikte olduğunuz partnerinize yapıldığıdır.

 

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

 

Bağlama büyüsünün birçok farklı yolu vardır. Bu nedenle Bağlama büyüsü nasıl yapılır? sorusunun cevabı birden fazladır. Bunlar arasında etkisi ile öne çıkanlardan bir tanesi özel tılsımlı sözcüklerin okunmasıdır.

 

Paylaştığımız bu tılsımlı kelimeleri geceleri yatağa yattığınızda 3 defa okumanız ve sonrasında da size bağlanmasını istediğiniz partnerinizin adını 3 defa yüksek sesle tekrar etmeniz gerekmektedir. Bu sihirli kelimeleri ara vermeden 3 gece söylemeniz etkisi için oldukça önemlidir. Bu tılsımı dikkat göstererek yapanların eşleri ve partnerleri ile yaşadıkları meseleler kısa zamanda son bulur, tartışmalar biter ve eşleri kendilerine büyük bir aşkla yeniden bağlanır.

 

Bu cümleler; İnna halaknel insane min nutfetin emşacin nebtelihi kezalike nebtelihi emşacin keza ila mehabeti keza el-acele 2 es-saate 2 el-vahan 2.Barakellahü fiküm ve aleyküm. Bu cümleleri yukarıda bahsettiğimiz gibi tekrarlamanız halinde istediğiniz sonuca çok kısa sürede ulaşabilirsiniz.

 

Sanılanın aksine yapılacak büyü türü bağlama büyüsü kimlere yapılır sorusunun cevabına göre değişiklik göstermemektedir. Sevgili ya da eşinize yapacağınız bağlama büyüleri aynıdır. Sizlerde dilerseniz alanında uzman bağlama büyüsü yapan medyum tercih ederek de derdinize çare olmasını isteyebilirsiniz. Bu sayede ilişki ve evliliklerinizde hayal ettiğiniz aşk ve bağlılığa erişebilir, mutlu ve huzurlu olmanın tadını çıkarabilirsiniz.

Facebook adresimiz

1 Comment

Add Yours →

Bir cevap yazın