Medyum Zaher - 2020

Bağlama büyüleri

Bağlama büyüleri nelerdir?

Bana gelen sorular ve aramalarda en çok merak edilen konulardan birisi bağlama büyüleri oluyor. Bende bana sorulan ve merak edilen bu konuya kısaca değinmek ve siz değerli kardeşlerime bağlama büyüleri hakkında bilgi vermek adına bu yazıyı yazma kararı aldım. Bu işlem hakkında genel bilgi vermeden önce büyü nedir siz değerli kardeşlerime anlatmak ve büyüler hakkında sıfır bilgisi olan kardeşlerime de ışık tutmak istiyorum. Bu yüzden gelin ilk olarak büyü nedir ona bakalım sonrasında ise bağlama büyüleri ve çeşitleri hakkında sizlere kısaca bilgi vereyim. Lafı daha fazla uzatmadan büyü nedir sorusuna cevap vererek konumuza giriş yapalım.

Büyü nedir?

İnsanoğlu olarak hayatımız sıkıntılarla cebelleşmekle geçer. Her insan bir sıkıntıyla cebelleşir. Kimisi hastalık, kimisi aile sorunları, kimisi iş sorunları ile cebelleşir. Biz insanlar olarak her zaman rahat bir hayat sürmek isteriz. Bu sebepten ötürü sıkıntılarımızdan kurtulmak adına atılımlarda bulunuruz. Bazen bu sıkıntıları kendimiz atlatabiliriz bazen çevremizden destek alırız ve o sıkıntıyı atlatırız ama bazı sıkıntılar var ki bunlara biz ya da etrafımızdaki insanlar gerçek manasıyla müdahale edemez. (Örneğin terfii almak, ayrıldığın bir kişi ile tekrar bir araya gelmek gibi) bu gibi durumlarda bu sıkıntılarla baş etmek adına medyumlara başvurmaya karar veririz. Bu sıkıntılara müdahale ederek sıkıntıların istediğimiz gibi sonlanmasını sağlayan medyumlar bazı doğa üstü araçlar kullanırlar bu araçlardan birisi büyüdür. Medyumlar büyü sayesinde insanların sıkıntılarının giderilmesini sağlar. Kısaca büyünün tanımı bu şekildedir. Aklınıza gelebilecek neredeyse her alanda büyü yapılabilir.

Bağlama büyüleri

Bağlama büyüleri adından da anlaşılacağı üzere bağlamak amacıyla yapılan büyülerdir. Bağlama büyüleri sayesinde bir kişinin dili bağlanabilir (dil bağlama büyüsü), erkekliği bağlanabilir (erkeklik bağlama büyüsü), kişinin gözü bağlanabilir ki sizden başkasını gözü görmesin (göz bağlama büyüsü), günümüzde en çok bilinen ve kullanılan bu işlemleri bu şekildedir ancak eski çağlardan berri popülerliğini koruyan bağlama büyüsü çeşidi iki kişiyi birbirine bağlama büyüsüdür. Bu büyü her zaman kullanılmıştır.

Hangi malzemeler kullanılır

Bağlama büyüleri çok çeşitli büyüler oldukları için içerisinde kullanılan malzemelerde çok farklılık gösterir. Örneğin bir dil bağlama büyüsü ile iki kişiyi birbirine bağlama büyüsünde aynı malzemeler kullanılmaz. Bağlama büyülerini genel bir büyü kategorisi olarak düşünebilirsiniz. Üstelik büyü yaptıran ve yapılan kişiye göre özel modifikasyona uğrar. Yani bu işlemleri içerisinden herhangi birisini yaptıran bir kişi bu büyüyü başka birisine verdiğinde o kişi bu büyüyü aynı amaçla kullanamaz, büyü işe yaramaz.

Etkileri nelerdir?

Bu işlemleri her kişi için özel yapıldığı için herkeste etkisi farklılık gösterebilmektedir. Ancak genel büyü etkileri ile aynı etkileri bağlama büyüleri de taşımaktadır. Ancak tekrar buradan da belirteyim bir insanda büyü belirtisi olması demek o kişide kesinlikle büyü var anlamına gelmez. Öncelikle hastaneye gidilerek konu hakkında destek alınmalı konu hakkında bir şey çıkmazsa medyumlara başvurarak büyünün varlığı kontrol edilmelidir.

5 Comments

Add Yours →

hocam bu işi bir tek siz çözersiniz benim nişanlım nikah günü aldıktan sonra beni terk etti sebebini bile bilmiyorum büyü yapıldığını düşünüyorum

yurtdışında da yardımcı olduğunuz kişiler var mı hocam yurtdışında hangi illere ülkelere hizmet veriyorsunuz

Bir cevap yazın