Medyum Zaher - 2020

AYRILIK BÜYÜSÜ NEDİR?

AYRILIK BÜYÜSÜ NEDİR?

 

Kişinin bulunduğu ortamdan, işinden, aile ve akraba bağlarını koparıp bilinmeyen bir yerlere gitmesi için yapılan büyüye ayrılık büyüsü nedir? sorusunun cevabı olarak verebiliriz.Ayrılık büyüsü nedir? sorusuna bir cevap olarak da kara büyüler arasında yer almaktadır diyebiliriz. Çok geniş kapsamda etki gösterir ve tercih edilir. Özel yaşamın yanı sıra tüm maddi ve manevi hayata dair bağlılık kurulan olaylardan ayrılık anlamı da taşır. Ayrılık büyüleri, araları çok iyi olan karı kocaların ya da sevgililerin kısa zamanda birbirlerine düşman olmaları için yapılır. Medyum veya hoca yardımı ile bu büyü yapılır.

 

 Ayrılık Büyüsü Amaçları Nelerdir?

 

Bu büyüye başvuran kişilerin birtakım amaçları vardır. Bir kişiyi sevdiklerinden ayırıp koparmak ve gerçek sevgiye dayanan duygusal ilişkilerin kopmasını sağlamak amacıyla yapılır. Bu büyü ile aile bireyleri arasında bağlar parçalanarak yuva dağılabilir. Kariyerinde çok iyi bir kişinin başarısız olması ve maddi durumu elverişli kişilerin fakirleşmesine neden olmak içinde yapılmaktadır. Arkadaşlık ve dostluk gibi bağlar bu büyü ile bozulabilir birbirine düşman olmaları sağlanır.

 

 Ayrılık Büyüsü Çeşitleri Nelerdir?

 

Bu büyü çeşitleri zaman zaman farklı çalışmalar ve ritüeller ile yapılabilir. Kötü niyetli insanlar ayrılık büyülerine sık sık başvurur ve kötü olayların başlamasına sebebiyet verirler. Ayrılık büyüsü amaçlara göre belirlenerek çeşitlere ayrılır. Sevenleri ayırma büyüsü, evlileri ayırma büyüsü, aile bağlarını ayırma büyüsü olarak çeşitlere ayrılır. Bunlara ek maddi bağlantıları ayırma büyüsü, parayla ayırma büyüsü ve erkeklik bağlama büyüsü çeşitleri de vardır.

 

 Ayrılık Büyüsü Belirtileri Nelerdir?

 

Bu büyü etkisinde olan kişiler birtakım belirtileri de yanında getirir. Aralarında su sızmayan sevgililerin bir anda ilgisiz ve sevgisiz olmaya başlarlar. Karı kocalar arasında duygusal ve cinsel paylaşımlar azalmaya başlar. Aile bağları kendiliğinden biter ve dışlanma olayları yaşanmaya başlar. Bir kişi attığı bütün işlerde şanssız olmaya başlar ve maddi anlamda çöküşe başlar. Bunlar en sık görülen belirtilerdir başka belirtileri de vardır.

 

 Ayrılık Büyüsü Nasıl Yapılır?

 

Bu büyüyü yapmak isteyen kişiler tek başlarına yapamazlar eksik veya hatalı yaparlar. Bu büyü işlemi için alanında profesyonel medyum ve hoca tarafından yapılmalıdır. İşin ehli olan kişiler tarafından yapıldığı zaman büyü kesin sonuca varır.

Facebook adresimiz

3 Comments

Add Yours →

yurtdışında da yardımcı olduğunuz kişiler var mı hocam yurtdışında hangi illere ülkelere hizmet veriyorsunuz

Bir cevap yazın