Medyum Zaher - 2020

AYIRMA BÜYÜSÜ

AYIRMA BÜYÜSÜ

Ayırma büyüsü denildiği zaman akla birçok konu gelebilir. Eşten ayırma işlemi, sevgiliden ayırma işlemi, iki dostu ayırma işlemi, kişiyi ailesinden ayırma işlemi, içkiden ayırma işlemi, kumardan ayırma işlemi, evinden ayırma işlemi, işinden ayırma işlemi, evinden ayırma işlemi gibi…

Tüm bunları ortak özelliğine göre tek bir başlık altında toplarsak ayırma büyüleri diyebiliriz.
İşlem yapılacak kişinin haberi olması gerekmez. Ondan gizli de onu alkolden ya da kumardan kurtarabilirsiniz. Bazı insanların bu bağımlılıkları hastalık derecesinde ne yazık ki… Adam evde çocuğuna harçlık vermiyor gidiyor kahvede harcıyor. Uzakta değil bu olaylar, her gün yaşıyoruz, duyuyoruz ya da şahit oluyoruz. Bu insanın durumu hastalık değil de nedir? Bu kötü alışkanlıklarından kurtulmasının çözümü var.

AYIRMA BÜYÜSÜ YAPAN HOCA

Ayırma işleminin birçok da yöntemi vardır. Öncelikle ayırma büyüsü yapan hoca ya ihtiyacınız vardır. Yedirme içirme yaparak, muska taşıtarak, ya da bu imkanlar mevcut değilse onun adına uzaktan okuma, yakma, gömme işlemleri yapılarak da sonuca ulaşılabilir. Ayırma işlemi kısa sürede etki eder. Bu büyü farklı yapılışları vardır. Kilit ile ayırma işlemi yapılabilir, kaşık ile yapılabilir, soğan ile yapılabilir, toprak ile yapılabilir, yumurta ile yapılabilir, domuz yağı ile yapılabilir.

Kime ayırma işlemi yapıldıysa o; çok sevdiği, bağlandığı, bırakamadığı ne varsa kendiliğinden uzaklaşır. Bir daha yapmak, görmek, tatmak istemez. Eğer bir insandan ayrılması için işlem yapılmışsa, o insanın hiçbir hatası suçu olmasa bile nefret eder, her hareketini yanlış anlar. Aynı ortamda kalmaya, nefes almaya tahammül edemez. Araya kim girerse girsin aralarını düzeltemez.

Eğer boşanmak istemeyen bir eşiniz varsa ve siz sıkıntı çıkmadan, kavga gürültü olmadan ayrılmak istiyorsanız bu büyüyü yaptırabilirsiniz. Bu sayede ayrılmak istenilen kişinin tek isteği sizden bir an önce kurtulmak olduğu için sıkıntı çıkarmayacağı gibi bütün şartlarınızı da kabul eder. Ayrılmayı istediğini bizzat kendisi dile getirir.
Ayırma büyüsü yapan medyum arıyorsanız Medyum Zaher SEKMEN‘e ulaşın.

Bu tarz işlemleri kendi başınıza asla ama asla yapmamanız gerekmektedir. Aksi takdir de sizlere bu işlemlerin geri dönüşü hem olumsuz hemde felaket olacaktır.

4 Comments

Add Yours →

Bir cevap yazın