Medyum Zaher - 2020

AYIRMA BÜYÜSÜ ÇEŞİTLERİ

AYIRMA BÜYÜSÜ ÇEŞİTLERİ

Ayırma büyüsü çeşitleri genel bir başlık olarak ele alınabilir. Bunun onlarca çeşidi olduğu gibi sevginin bitmesi halinde iki tarafı da birbirine olan alışkanlık durumuna gelmiş birliktelikleri bitirmek için kullanılır. Ayırma büyüsü çeşitleri bunun yanında ise kişilerin sevmedikleri insanların uzak durması içinde kullanıldığı durumlar mevcuttur. Yapılan işlemler çeşitli malzeme, dua vb materyaller ile yapıldığı gibi bazı ruhani varlıkların yardımı ile de yapılmaktadır. Bunun nedeni ise tek bir işlem değil içerisinde onlarca farklı uygulanan ve farklı malzeme ile yapılan işlemlerin olmasıdır. Bunu yapan kişinin son derece bilgili bir ayırma büyüsü medyum olması gerekmektedir. Genellikle yapılan işlemlerin bunlarla sınırlandırılmaması gerekmektedir.

 

Ayırma Büyüsü Yapan Hocalar

Ayırma büyüsü tek bir işlem olmadığını anlattık yapılan onlarca işlem arasında farklılık olduğu gibi yapılan kişiler arasında da farklılık olduğu için de böyle büyük farklar vardır. Ancak en çok kullanılan işlemler (sabun,kaşık,yumurta,adet kanı,domuz yağı büyüsü, at nalı) işlemleri bunlardan en çok kullanılanlarıdır. bunların yanında her ayırma büyüsü yapan medyum ezbere çalışma yapmayacağı gibi herkesin sıkıntısını da ezbere bir işlem de çözemez bunun için kişinin dertlerini iyice dinlemeli empati yaparak kendi yerine koymalıdır. Böylece yapılacak olan işlemler kesin sonuç vermesi işten beli değildir. Bunların yanında daha saymakla bitiremeyeceğimiz o kadar çok işlem olması bunun herhangi bir kişinin değil gerçek ilim sahibi kişiler tarafından yapılması gereken çok önemli ve ilim sahibi olmayan insanlar için tehlikeli şeyler olduğunu unutmayınız.

Ayırma Büyüsü Çeşitleri Nasıl Anlaşılır?

Ayırma büyüsü uygulanan kişi karşı taraftan yavaş yavaş soğur. Bir süre sonra ona tahammül edemez hale gelir. Bu durumu kendi fark etmesi çok zordur ancak etrafındaki insanlar kişideki değişiklikleri gözle görülür bir şekilde anlayabilir. Kişi bunu farkında olmadan yapsa da etrafındaki kişiler bunun garip olduğunu düşünebilirler. Bu durumu hemen kabul etmek elbette imkansızdır ancak bunu işlemi yapan kişiden başkası durduramaz kişi farkında olmadan karşı taraftan soğur ve yavaş yavaş uzaklaşırken sevginin yerini de boşluklar almaya başlar yani kişinin kalbinden sevgiyi yavaş yavaş siler. Bu durum kötü bir durum gibi görünse de bazı durumlarda gerekli görülebilir. mesela kişinin sevgisi o kadar fazladır ki karşı tarafı yıpratır. Hatta ciddi zararlar vermeye kadar götürebilir.

facebook için tıklayın

 

 

2 Comments

Add Yours →

hocam bizim burda bi kadın vardı evime geldi gitti ne olduysa ondan sonra oldu benim aile düzenim bitti kadın bize bir şeyler yaptı diye düşünüyorum nolur bi bakım yapın hocam

Bir cevap yazın