Medyum Zaher - 2020

Atletle Yapılan Büyüler

Atletle Yapılan Büyüler

 

İnsanlar çözemedikleri sorunlarla karşılaştıklarında kesin çözüm için farklı büyü yöntemlerini denemektedirler. Büyü doğru yapıldığı takdirde insanların sorunlarına kesin çözüm olmaktadır. Bu büyülerin arasında en etkili ve en kalıcı yöntem iç çamaşırına yapılan büyüler olarak bilinmektedir. İç çamaşırına yapılan büyüler arasında ise atlete yapılan büyüler oldukça etkili olmaktadır. Kalıcı etkiye sahip olduğu için insanlar atlete büyü yapan hoca aramaktadırlar. Böylelikle sorunlarını çözmeye çalışmaktadırlar. atletle yapılan büyüler.

 

 Atlete Yapılan Büyü Nedenleri

 

Atlete yapılan büyüler eskiden beri süren bir gelenek halindedir. Oldukça etkili ve kalıcı olması nedeniyle de birçok insan bu büyüye yönelmektedirler. Özellikle gönül ilişkilerinde yaşanan sorunların çözümünde çok güçlü bir yöntemdir. Yapılış nedeni genellikle gönül ilişkileri olmasına rağmen gönül ilişkileri dışında da bir çok soruna karşı yapılabilmektedir. Ayrıca atlete büyü yapan hoca bu büyünün ayırma büyüsü olarak kullanılabildiğini de dile getirmektedir.

 

 Atlete Yapılan Büyüler Nasıl Yapılır?

 

Her işin bir ustası olduğu gibi büyü yapmanın da ustası bulunmaktadır. Bu yüzden büyü yaptırmak düşünüldüğünde doğru bir büyü yapan medyum bulunması gerekmektedir. Aksi takdirde yanlış büyüler yapılacağı yada büyünün yaptıran kişiye döneceği düşünülmektedir. Bu nedenle insanların büyü yapan medyum seçimlerinde oldukça dikkatli davranması gerekmektedir.

 

Atlete yapılan büyülerin medyumlar tarafından özel yöntemler kullanılarak yapıldığı bilinmektedir. Bu büyülerin sadece medyumlar tarafından yapılması ve uygulanması gerekmektedir. Çünkü büyülerde kullanılması gereken yöntemlerin sadece medyumlar tarafından bilindiği düşünülmektedir.

 

 Yapılan Büyüler Nasıl Bozulur?

 

Yapılan büyülerin etkisi ve kalıcılığına göre bozulma şekli bulunduğu düşünülmektedir. Özellikle kara büyü sınıfında yer alan büyülerin bozulmasının oldukça güç olduğu söylenmektedir. Bu kadar zor büyülerin de işini bilen kişiler tarafından bozulabileceği bilinmektedir. Fakat bir medyum büyü nasıl bozulur bilemiyorsa onun yapılan büyüyü bozmasının zor olacağı düşünülmektedir.

 

Büyü nasıl bozulur diye düşünen birçok insana medyumlar cevap vermektedirler. Her büyünün kişiye göre bozulma yöntemi farklıdır. Bazı insanların yapilan büyüyü bozması için atleti yakması gerekirken kimi insanın ise atleti gömmesi gerekmetedir. Fakat bu yöntemlerin tamamen kişiye göre değiştiği ve kişiye gore uygulandığı vurgulanmaktadır. Bu yüzden büyü bozma konusunda uzmanlardan yardım alınması gerekmektedir.

Facebook adresimiz

5 Comments

Add Yours →

Bir cevap yazın