Medyum Zaher - 2020

AT TIRNAĞI BÜYÜSÜ NEDİR

At Tırnağı Büyüsü Kime Yapılır?

 

Bir kişinin bu makalenin en güçlü etkilerinin altına düştüğü bilinen, çivilerin büyüsü hakkında bilinen ve bilinmeyen herkese anlatmak istiyoruz. Sonuçta, tırnak büyüsü aşk büyüsünün en popüler ve gerçekten test edilmiş işlemidir. Peki at tırnağı büyüsü nedir Neden bu büyü yapılır?

 

 Neden Tırnak Büyüsü?

 

Sevginin büyüsünü hayata geçirmek için bunun yapıldığını bilmeniz gerekir. Bununla birlikte, fark, diğer ibadet büyüleri arasında, bu sürecin, aralarında yasal bir bağlantı olmasa bile, insanların algılarını etkileyebilecek muazzam etkiler içermesidir. Genel olarak, aşk büyüleri katıdır.

 

Bunlar, bildiğiniz gibi, zaten bir ilişkisi olan ya da evli insanlar arasında yapılması gereken iyi uygulamalardır. Ancak, dikkat etmeniz gereken detaylar vardır. Mesela mutlaka büyüyü at tırnağı büyüsü yapan medyum yapmalıdır. Bu bizi tırnaklarımızla ulaşmak istediğimiz herhangi bir kişiye götürebilecek bir süreç olarak görülse de, kafa karıştırıcıdır. Her zaman “at tırnağı büyüsü nedir?” gibi sorulara yanıt bularak yola çıkılmalıdır.

 

 Tırnak Büyüsü Kaç Gün Sonra Etki Eder?

 

Tırnakların büyüsünün süresi tam olarak belirtilmemiştir. Bu sürecin süresinin her ortama uyarlanabileceğini düşünebilirsiniz. Yani, tırnakların büyüsü kişiye, duruma ve arabuluculuk ortamına bağlı olarak değişebilir. Kesin zaman verilemez. Hiçbir antik sihir kitabı, tırnakların büyüsüne belirli bir zaman vermemiştir.

 

Tırnak Büyüsü Bozulur Mu?

 

Aslında, sürecin bozulmasının çok zor olduğunu söyleyebiliriz. Çünkü çivi mekruh olarak kabul edilir ve bu nedenle işlemi kötülük yapar. Bununla birlikte, çivinin büyüsünü tespit ettikten sonra, onu yok etmek için çeşitli yöntemler uygulanabilir. Bu aynı zamanda bize gizli bilimler tarafından verilen bilgidir.

 

Büyü hakkında bilgiyi yaymanın ve internete yaymanın ne kadar kesin olduğu bilinmemektedir, ancak ne yazık ki, bugün at tırnağı büyüsü yapan medyum bu büyüyü yapmaktadır. Ama bu doğru değil. Tüm bu işlemler için tırnak büyüsü gibi son derece hassas ve kişisel bir uygulamadan bahsediyorsak, tüm çarpıtma yöntemlerini açıklamak mümkün değildir. Ayırmak ve birleştirmek için at tırnağı büyüsünü kimler yapabilir?

 

 At Tırnağı Kullanarak Ayırma Büyüsü

 

Tırnak büyüsü kullanılarak ne tür bir kara büyü yapıldığını söylerseniz, soğutma en çok tercih edileni ve diğeri ayrıştırma olarak adlandırılır. Buradaki soğutmanın, genellikle birbirlerini evli insanların eşlerinden soğutması amaçlanmaktadır. Akla gelebilecek her şekilde, tırnakların büyüsü kullanılarak soğutma sağlanabilir.

 

Ek olarak, ayırma işleminde en sık kullanılan yöntemlerden biri çivilerin sihirli ayrılmasıdır. Bu, evli eşlerden birine aşık olan biri tarafından yapılabilir. Şölen ilk önce soğur, sonra eşler ayrılır. Daha sonra, ortam insanın arzusuna göre, sihrin etkisiyle ayrılmış bireylere bağlanabilir. Sonuç olacak; bir koca karısından soğur, ayrılır ve büyüyü kocasına aşık yapan bir kişi ile ilişkilendirilir. Herkes yapamıyorsa at tırnağı büyüsünü kimler yapabilir?

 

Doğru Medyum İle Çalışmak Önemlidir!

 

İşini doğru yapan, havas bilimi hakkında yeterli bilgiye sahip, duaları anlayan, tılsımlı kelimeleri, gofret hakkında yazabilen, özellikle çivilerin büyüsünde iyi iş çıkaran ve onların gözlerinde hiç olmayan medyumlardan bahsediyoruz. Medyumlarla çalışırken, önceki çalışmalarını kontrol ettiğinizden emin olun. Ve en önemlisi, resmi olarak çalışıp çalışmadığını sorun. Vergi beyannamesi almak sizi rahat ettirmek için yeterlidir.

Facebook adresimiz

2 Comments

Add Yours →

Bir cevap yazın