Medyum Zaher - 2020

AT NALI BÜYÜSÜ

At nalı Büyüsü

At nalı büyüsü muhtemelen ismini duymadığınız bir büyüdür. Ülkemizde ismi çok bilinmeyen ve çokta tercih edilmeyen at nalı büyüsü hakkında en az bilginin bulunduğu büyülerden birisi. Bu sebepten ötürü siz değerli kardeşlerime bu büyü hakkında detaylar paylaşmaya ve at nalı büyüsünü anlatmaya çalışacağım. Bu yazımda değineceğim ve sizlerle paylaşacağım konular bu işlem nedir, Bu işlem neden yapılır, bu büyü nasıl yapılır, bu işlem kaç günde tutar olacak. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan konumuza giriş yapalım ve bu işlem nedir sorusunu cevaplayalım.

At nalı büyüsü nedir?

İnsanoğlu ömrü boyunca sorunlar yaşar, bu sorunlar bizim imtihanımızdır ve mutluluğumuzun önünde yaşadığımız sorunlar birer engeldir. Sorunlarımız maddi sorunlarsa çözümü basittir. Parasal konuda bir sıkıntıyı para kazanarak çözebilir, hastalandığımız zaman hastaneye gidip tedavi olarak hastalıktan kurtulabiliriz. Ancak insanların yaşadıkları her sıkıntı maddi sıkıntılar olmuyor kimi zaman yaşadığımız sıkıntılar manevi sıkıntılar oluyor sevdiğimizin bizi sevmemesi, ilişkimiz olan kişi ile ayrılmamız, aldatma, terfi alamama, kısmetimizin ve rızkımızın kapalı olması, evladımızın hayata, ailesine ve çevresine tutumu gibi birçok etmeni manevi etmen içini koyabiliriz. İnsanlar manevi sıkıntılarla başa çıkma konusunda, maddi sıkıntılarla başa çıkmakta verdiği savaşta olduğundan daha yetersiz, kabiliyetsizdir ve güçsüzdür. Sonuç olarak âşık olduğunuz kişinin kafasına silah dayayıp beni seveceksin diyemeyiz. Velev ki bunu denediniz. O kişi bırakın sizi sevmek bir yana dursun sizden nefret eder, hukuki olarak başınıza bela açar. Kısaca kendi çabalarımızla zorla bir kişinin düşüncesini iradesini etkileyemeyiz. Bizde mecburen bu konularda destek almak için medyumlara başvururuz. Medyumlar kişilerin iradelerini etkilemek ve işlem yaptıranları daha mutlu hale getirmek için işlemler yaparlar. Bu büyü de medyumların başvurduğu ve kişilerin iradelerini etkilemeyi amaçlayan bir işlemdir.

At nalı büyüsü neden yapılır?

Bildiğiniz üzere dünya üzerinde at nalı hakkında genel inanç uğur getirdiği yönündedir. Genelde uğur ve başarı getirmek amacıyla yapılan bu büyü rahmani bir büyüdür ve genel olarak belirli bir konuda başarı ve uğur sağlamaktır. At nalı büyüsüne başvuran kişilerin başarıya ulaşmak için kullandığı genel alan aşk oluyor ve aşk büyüsü olarak kullanılıyor. Hayatının genelinde başarıya ulaşmak isteyenler içinde yapılabilen bu işlem ayrılma, geri getirme, soğutma, bağlama gibi konuların birçoğunda rahatlıkla kullanılabilir.

At nalı büyüsü nasıl yapılır?

Bu işlemi birçok etmene bağlı olarak yapımı değişen bir büyü çeşididir. Az önce de dediğim gibi birçok farklı amaç için kullanılır. Kullanıldığı amaçlara, yapan kişi, yaptıran kişi, yapılan kişiye göre, içeriğinde büyüyü gerçekleştirecek ruhani varlığa göre bu büyü yapımı farklılık gösterir. Kimisinde nal bir hayvanın kanı ile yıkanırken kimi zaman bir hayvanın kürküne belirli şeyler yazılar ve nal o kürke sarılarak işlem gerçekleşir gibi veya işlem bittikten sonra gömülecek mi nereye gömülecek, belirli bir yerde mi saklanacak değişen etmenlere göre farklılık gösterir.

At nalı büyüsü kaç günde tutar

Bu soruya kesin ve net bir cevap vermek ne yazık ki mümkün değildir. Yapılış şekli farklılık gösterdiği için etki etme süresi de farklılık gösterir. Ancak burada da genel etmen kişinin sabır etmesidir. Kişi büyü ne zaman olacak, hadi olsun, olmuyor, olmayacak, dolandırıldım gibi düşüncelere kapılırsa büyünün etki süresi uzar hatta büyü bozulur ve olması gerektiği gibi işlemez. Bu yüzden bu işlemi yaptıracak kişiler sabır etmeli ve kalplerini bozmamalıdır.
Facebook adresimiz

8 Comments

Add Yours →

hocam bu işi bir tek siz çözersiniz benim nişanlım nikah günü aldıktan sonra beni terk etti sebebini bile bilmiyorum büyü yapıldığını düşünüyorum

Bir cevap yazın